Prosím poraďte ?????

272
18.11.06 10:33

Prosím poraďte ?????

Ahojky holky,prosím Vás o radu nebo Váš názor.Hned na začátek nejde mi o to že dcera nespí ale o ten křik.Poslední týden se budí přesně o půl druhé v noci a začne strašně vřískat(není to pláč,ale fakt vřískot) jako by ji na nože braly a já nevím proč,co se děje,prostě jsem bezradná.Je plně kojená,jí o půlnoci a pak kolem páté.První dvě noci zabralo dávat chvilku dudlík a pak usnula,další dny už ji utišilo jen to že jsem si jí vzala k sobě do postele,tam hned usnula a teď už ani to nezabírá,křičí už i v posteli.Zabralo dát ji prso,ale vůbec nepila jen ho dudlala a pak usnula. Takže hlad určitě nemá,prdíky nás netrápí tak fakt nevím co to může být.Ale je pravidelná každou noc přesně v půl druhé.Jinak první 3 měsíce spinkala krásně,budila se pouze na krmení.Nemáte s tím někdo zkušenost,nebo mi poraďte co by to mohlo být,už jsem bezradná.Já ten křik přežiju,manžel uteče do obýváku,ale co sousedi,ty musí být hotový.Děkuji všem za rady a názory a omlouvám se že je to tak dlouhé.Díky.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2236
18.11.06 10:39

Neporadim, co s tim, ale u nas u obou holek se to stava. U te starsi to svadime na spatne sny. U mladsi nevime. Jsem zvedava, co ti odpovi ostatni..

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
18.11.06 11:26

Ahoj Zuzicku,

pokud to ty i manzel zvladate v poho, tak neni co resit. Sousedi preci vedi, ze mate male dite a ze jim ten plac o pul druhe v noci nedelate naschval. Takze si s tim myslim nemusis vubec delat hlavu.
Co se tyce priciny, tak asi taky moc neporadim. Jen si za ten pulrok, co naseho sviste mame, uz myslim, ze kazda noc je proste jina. Jasne, ze vetsinu noci spinka v pohode, budi se jen kolem treti na krmeni a pak spi az do rana, ale neni to tak proste vzdy. Nekdy ma tyden, kdy jsou noci jak z marsu - budi se s revem mimo hodinu, dudlik nezabira, chce prso, ale nepije, jen dudla. Nekdy nespi, jen kouka a povida. Rekla bych, ze stejne jako my dospelaci nemame kazdou noc stejnou, nemaji ji ani ti cvrcci. Kdyz jsi treba ve stresu, spi se ti hur, budis se casteji, nekdy se musis jit napit, ackoli normalne prospis celou noc. A kdo vi, co se tomu tvemu cvrckovi honi pres den a pak v noci hlavou.
Shrnuto a podtrzeno: obrnela bych se trpelivosti a doufala, ze to prejde. Pokud by to ale trvalo vic nez tyden, sverila bych se pediatricce - treba ji trapi neco, co ted sama nevidis. Ale vsazela bych spis na to prvni. Vydrz a uvidis. Dej pak vedet ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
18.11.06 13:40

Ahoj Zuzicku,
mas opravdu jeste maly miminko, a pokud pomaha dat ji prso na dudlani a vzit ji k sobe, delej to tak (a hlavne se neboj rozmazlovani), neres to.
Sousedi at si koupi spunty do usi :))

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
19.11.06 00:26

Ahoj, malou muze trapit ledacos - takze urcite je treba vzit, pohoupat, potulit a uklidnit.
Ja na tvem miste bych se snazila klidnit bez kojeni… Ono se snadno na nocni kojo navyka a tezko odvyka… Ale to je muj nazor, ja v noci nerada vstavam.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
19.11.06 10:07

Díky za rady.

Lesino když ono u nás žádné houpání a chování nezabírá.S tím nočním kojo máš pravdu,dnes jsem jí prso dala akorát na jídlo,jinak jsem holt k ní stávala několikrát a dávala dudel,hladila,občas jsme si zařvaly,ale nějak jsme to přežili.Tak snad se to zlepší.Dneska jsem úplně grogy. Je to těžké když si člověk za první 3 měsíce zvykl spávat celou noc v pohodě a teď najednou takový zvrat.Musím vydržet třeba se to zlepší.Díky a mějte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.11.06 19:31

Ahoj,naše malá taky takhle vyváděla.Bylo to v 8 měsíci.S manželem jsme mysleli na zoubky.Houpali jsme na míči,hladili,dudlík nic nepomáhalo.Teplotu ani nic neobvyklého jsme neměli.Nakonec po týdnu se z toho vyklubal zánět středního ucha.Po propíchnutí a antibiotikách se to srovnalo.Skus zmáčknout chrupavku u ouška,jestli na to bolestivě reaguje.To nám radil dr.na pohotovosti.Tak přeju jen to nejlepší a ať se to malé srovná.Jana

• Nahlásit
  • Citovat
9867
19.11.06 21:25

Zuzicku,
jeste jeden postreh - kdyz se mi nechtelo vstat a nechala jsem holky probrat, uz jim hojdani nestacilo… Takze u nas to byla pokazde rychlovka, holky knourly, ja startovala a do minuty jsem byla zase v posteli. Jak jsem se flakala tak jsem mela nocni program…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
20.11.06 09:08

no nevim na zoubky je ješe dost malá,ale můžou to být prdíky,zkus jí prohmatat bříško,když bude tvrdé tak jen zacvič nožičkama,náš malej to měl jen jednou navečer a pomohlo to,jinak bych asi vydržela,u nás je to teď stejné,ale to jsou zuby na 100% a dva naráz,ale taky ho někdy trápí sny a to sebou cuka a kniká,ale mám lehké spaní tak hned vystartuju a za chvíli zase spíme,dám dudlík,nebo pohoupu v náručí a pak šup do postýlky a když to nepomůže tak mlíčko,jí tak tříkrát za noc,celou noc jsem se od porodu ještě nevyspala,ale taky byla doba kdy staval na jídlo jen jednou,ale jak rostou tak se to mění,takže vydrž a určitě se to zase změní k lepšímu držím palečky J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
20.11.06 12:16

Prdící to nejsou,s tím problémy nemáme,bříško je měkké a vždycky po jídle slyším jak si tam v postýlce prdíkuje sama.Jinak s tím uchem to je dobrý nápad,občas se mi zdá že si šahá na ouško.Tak zkusím chrupavku a uvidím.Díky všem za rady.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama