Studie IMPLANT 4 Cube Praha máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 17.05.19 08:57
Studie IMPLANT 4 Cube Praha

Ahoj všem,
máte prosím někdo zkušenost se Studií IMPLANT 4 Cube Praha? Popřípadě s tou delší studií?
 Děkuju

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Přečtěte si hodnocení IVF CUBE Klinika Praha

Reakce:
Freya10
Kecalka 357 příspěvků 17.05.19 09:15

Ahojky,

jsem (v rámci IVF) součástí studie Implant 4… tedy…pokud máš na mysli toto ;)

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 17.05.19 09:23

@Freya10 Ahoj ano ano přesně to myslím :-) já jdu teprve příští týden ve čtvrtek na první konzultaci, tak by mě zajímalo jak to probíhá? v jaké fázi jsi ty?

Freya10
Kecalka 357 příspěvků 17.05.19 09:56

@Margit. Tomanova
No u mě to probíhalo tak, že jsme měli v CARu absolvovaná všechna vyšetření a byli domluveni na IVF, na které (z rodinných důvodů) došlo ale až o několik měsíců později. O studii v té době nepadlo ani slovo a zřejmě v té době ani neprobíhala.
Když došlo k IVF, byla mi nabídnuta účast ve studii a jelikož se jedná o přípravek, který má zahnízdění pomoci, tak jsem chtěla být určitě součástí ;)
Nu a pak už nic zvláštního - několik odběrů krve a kontrol navíc ve vcelku přesných termínech. V den ET jsem vypila roztok přípravku (nebo placeba-to nikdo neví :lol: ), po nějaké době v ten samý den byl odběr krve, pak ET, pak odběr krve a ještě jeden asi 4 hodiny po ET. Tedy za mě jediný rozdíl oproti IVF bez studie byl ten, že v den ET jsem byla na klinice od cca 7 ráno do cca 15 hodin (ostatní jen přijdou, půlhodinku poleží a odejdou) a že jsem absolvovala pár kontrol prosperity těhotenství navíc (za což jsem jedině ráda - např. test na hcg v krvi byl už asi 9. den po ET ;) :lol: ).
Tedy vlastně nevím, co by tě zajímalo :lol:
Zatím jsem ve fázi čekání na kontrolu ve 13.tt :mrgreen: :palec:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 17.05.19 10:21

@Freya10 tak to moc gratuluju! to je super! takže to hned vyšlo? a máš něco i zamraženo?

Freya10
Kecalka 357 příspěvků 17.05.19 10:47

@Margit. Tomanova Moc díky. :mrgreen:
V pondělí mám jít na další kontrolu v rámci studie a ve středu na prvotrimestrální screening. Tak už jen odpočítávám hodiny, protože naposled jsem byla na ultrazvuku v 9+6tt, tak už bych zase ráda kontrolu :lol:.
Takto tedy vyšlo první IVF, první ET. Paní doktorka z CARu měla radost, že ze tří, co jsme u nich nyní ve studii jsme 2 těhotné… :palec:
Na zamražení nemáme nic - do dne transferu (prodloužená kultivace) to dalo jen jedno embryo z původně 6 oplozených…ale zato vypadá, že je moc šikovné :lol: :mrgreen:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 17.05.19 10:55

@Freya10 tak to je skvělý! já teď volala do CAR a včera ta studie skončila :-( takže mám smůlu…Příští týden se mi mají ozvat, jestli by mě vzali do studie Rainbow… jestli jsem na to vůbec vhodná… tak uvidíme… tobě přeju hodně sil a štěstí ať všechno dobře dopadne :-)

Freya10
Kecalka 357 příspěvků 17.05.19 10:57

Ať už se studií, či bez studie - moc držím palce ;) :palec:

A moc díky ;)

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 17.05.19 11:11

@Freya10 děkuju moc :-)

Váš příspěvek
Reklama