Studium a bydlení v Londýně

Anonymní
15.10.20 08:20

Studium a bydlení v Londýně

Dobrý den. Chtěla bych se zde na něco zeptat a pokud máte zkušenosti, tak bych byla velice ráda, za nějaké rady.
Jsem teprve na střední škola, ale přijde mi fajn to řešit již trochu s předstihem.
Jde o to, že bych hodně chtěla studovat v Londýně, bydlet tam atd. Jsem umělecká duše a již 13 let chodím do umělecké školy, objela jsem hodně soutěží ap.
Angličtinu mám chvalitebnou, rozhodně mám mezery, ale už mám domluvené doučování od rodilé mluvčí, tak doufám, že si to za 2 roky (cca) nějak dobře vypiluju :lol:
Chtěla bych na Royal academy of music. Bohužel jsem ale nenašla žádné konkrétní informace o nějakých přijímačkách ap. Takže..Máte někdo se studiem v Londýně (či jinde v zahraničí) se studiem na škole zkušenosti?
Tohle je buď první a snová možnost..Druhá je ta, že půjdu na konzervatoř tady do ČR a potom bych chtěla nějak dořešila ten Londýn.
Takový můj největší sen, je být zpěvačkou a nebo popřípadně herečkou..Talent myslím mám :oops:
Tak tedy..Máte někdo zkušenosti? Taktéž mi můžete napsat nějaké historky pokud máte.
Předem velké díky Všem :kytka:
Hezký čtvrtek! (Prosím o anonym, aby mě zde někdo nepoznal, chodí zde dost známých)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
492
15.10.20 08:44

Studium je urcite možné
Jen abys věděla za vysoké školy se v UK platí a vyjde to na £9.250 za jeden rok
Takže skoro £30.000 za bakalářské studium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
15.10.20 08:49

Stačí jen otevřít jejich stránky… Jako s takovou to budete mít těžký :D

https://www.ram.ac.uk/study/next-step

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 09:03

Ideálně se informuj přímo na univerzitě, jaké mají požadavky. Pak jak už bylo psáno výše, studium se v Anglii platí privátně, takže je potřeba zařídit si financování třeba formou studentské půjčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
15.10.20 09:20

A je třeba si uvědomit, že GB již nebude členem EU a tudíž i vstupní formality budou komplikovanější než dosud. K nákladům na školné je třeba přičíst náklady na ubytování, stravu, učební materiály, dopravu. Pěkná pálka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
15.10.20 09:26

Mas bohaty rodice? Pokzd jo, tak sance je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
15.10.20 09:33

@kalie tak pořád má možnost tam pracovat, kmitat jak fretka ve veškerém volném čase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
15.10.20 09:50

@Cenarius ja uprimne nevim, jak to funguje. Ja v cizine nestudovala uceleny program, ktery bych si museka sama hradit. Kazdopadne z rad spoluzaku hak ze ss, tak z vs nekteri sli studovat do anglicky hovoricich zemi a ty naklady tam byly v radu milionu kc, takze asi tak. Takze ani prace to nespasi, leda jak rikam bohati rodice, redp. nejake stipendium, ktera ale vetsinou tez nehradi veskere naklady, anebo pujcku, ale to nevim, jake jsou podminky, nyni urcite ztizene pro cizince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 10:34

Všem Vám moc děkuji :palec: No, asi bych tam ve volném čase někde pracovala.. V nějaké kavárně nebo tak podobně. Každopádně, už si začínám pomalu šetřit, tak bych něco málo ušetřit mohla a rodiče jsou na tom s penězmi docela dobře, takže b tomhle asi problém nevidím.
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
2242
15.10.20 10:44

No, tech £9000 rocne uz to nebude, myslim, ze skolne bude stejne jako pro jine neevropske staty, takze az trojnasobek. Plus samozrejme bydleni, jidlo a vse ostatni v obdobi velke ekonomicke krize, najit praci, ktera by to zaplatila, nebude jen tak. Prehodnotila bych to, pokud bych nemela zajistene financovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 11:01

@ELIbeta Takže myslíte, že by bylo lepší vystudovat konzervatoř tady v Česku a potom jet do Anglie? Už jako vystudovaná? A začít rozjíždět nějakou vlastní hudební (popř. hereckou) kariéru?
Jinak moc Vám děkuji za informace ;)
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1032
15.10.20 11:09
@Anonymní píše:
@ELIbeta Takže myslíte, že by bylo lepší vystudovat konzervatoř tady v Česku a potom jet do Anglie? Už jako vystudovaná? A začít rozjíždět nějakou vlastní hudební (popř. hereckou) kariéru?
Jinak moc Vám děkuji za informace ;)
Zakladatelka

Asi si to představuješ jako Hurvínek válku. Slyšela jsi něco o Brexitu? Od ledna 2021 bude poměrně dost složité získat v Británii pracovní povolení. Takže ani po absolvování konzervatoře bys to neměla jednoduché. Nicméně :hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama