Studium na SPŠ v Obretani

3.10.19 12:47

Studium na SPŠ v Obretani

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli tady někdo nestuduje, nebo nestudoval v Obretani dálkově 3 roky obor předškolní a mimoskolni pedagogika? Zajímá mě prosím vše, jak to bylo náročné a tak.. díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.10.19 09:37

Studium SpŠ Obretaň

@MarieBojic píše:
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli tady někdo nestuduje, nebo nestudoval v Obretani dálkově 3 roky obor předškolní a mimoskolni pedagogika? Zajímá mě prosím vše, jak to bylo náročné a tak.. díky :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hoj
7
12.10.19 22:07

Mám dvě kamarádky, co loni maturovaly na dvouletém zkráceném studiu (mají VŠ) a byly dost spokojené, že to bylo v pohodě. Až na ty vikendy, ale to věděly předem. Kdo byl odhodlaný, to vystudovat, tak to zvladl, nebylo to, že by třeba z hudebky, bylo síto a kdo by byl slabej tak letěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 20:09
@Hoj píše:
Mám dvě kamarádky, co loni maturovaly na dvouletém zkráceném studiu (mají VŠ) a byly dost spokojené, že to bylo v pohodě. Až na ty vikendy, ale to věděly předem. Kdo byl odhodlaný, to vystudovat, tak to zvladl, nebylo to, že by třeba z hudebky, bylo síto a kdo by byl slabej tak letěl.
@Hoj
@Hoj píše:
Mám dvě kamarádky, co loni maturovaly na dvouletém zkráceném studiu (mají VŠ) a byly dost spokojené, že to bylo v pohodě. Až na ty vikendy, ale to věděly předem. Kdo byl odhodlaný, to vystudovat, tak to zvladl, nebylo to, že by třeba z hudebky, bylo síto a kdo by byl slabej tak letěl.

Dekuji Moc za reakci, určitě do toho půjdu :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama