Styk dítěte s drogově závislým

Anonymní
29.6.21 20:25

Styk dítěte s drogově závislým

Zdravím. Potřebuju prosím poradit. Mám ročního syna. S přítelem jsme se rozešli a domluvili se, že se v září odstehuje. V minulosti bral drogy, semnou jsem myslela, že ne.. Ani velice naivní.. A teď je bere znovu. Poznám to, i jsem několikrát někde něco našla. Jak to mám řešit? Až se odstehuje podám žádost na soud o svěření dítěte do péče a určení výživného. Mimochodem, o příspěvky na bydlení si můžu zažádat už při podání návrhu na soud, nebo až když bude soudem rozhodnuto?
Samozřejmě nechci aby se syn s otcem stykal, pokud bude brát. Pokud bude chodit k nám a bude v me přítomnosti, tak jsem asi schopná to ještě akceptovat ale v žádném případě nechci aby s ním byl samotnej.
To že vím, že bere drogy mám říct na tom soudě? Nebo musím požádat zvlášť o úpravu styku? Nebo až sem přijde, zavolat policii aby mu udělali test? Nebo to řešit s ospodem? Mate prosím někdo zkušenost, jak mám tohle řešit a jak to probíhá, jak to pak následně teda vypadá? Chodí pravidelně na nějaké testy, nebo má prostě zákaz, nebo zákaz pravděpodobně nedostane, jak to je prosím? 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15915
29.6.21 20:36

Navrh na svereni do pece podej uz ted. Na co cekat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 20:38
@cecetka píše:
Navrh na svereni do pece podej uz ted. Na co cekat? :nevim:

Já nevím jestli můžu, když ještě do září bydlíme spolu. Uvádí se tam kde kdo bydlí, kolik platí atd.

• Citovat
  • Nahlásit
9682
29.6.21 22:08
@Anonymní píše:
Já nevím jestli můžu, když ještě do září bydlíme spolu. Uvádí se tam kde kdo bydlí, kolik platí atd.

Můžeš i když spolu bydlite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
30.6.21 10:33

Můžeš hned podat návrh, v něm dej info, že zadáš asistovany styk a uved důvody.. Popř se obrat to nejdříve na ospod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
3.7.21 20:21

Já bych to řešila u soudu o to komu bude dítě svěřeno do péče. Drogové zavislym se děti do pece nedavaji. Taky bude to nutné nějak prokazat. Názor šílene naštvaně matky stačit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat