Komunikace po rozvodu

2327
19.6.21 08:24

Komunikace po rozvodu

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat jak jste zvládli komunikaci po rozvodu? Manžel si našel 50ti letou přítelkyni, odešel z domu, pak se po 3 měsících vrátil s tím, že chce být s námi, ale dva měsíce společného bydlení a žádná změna. Psal si s ni dále, v telefonu si ji změnil na mužské jméno, k nám byl furt protivnej a nakonec řekl, ať se odtehujeme se synem k rodičům. Tak jsem šla s malým k našim a on sem tam napsal, jak se máme. Kolem Vánoc se to změnilo na SMS každý den, začal s námi chodit ven, ale já přicházela na to, že to stále táhne na dvě strany a lže mi dále. Podala jsem žádost o svěření syna do péče a o rozvod. Vše už máme vyřešené, šlo to dohodou…je to 14dní co jsme rozvedeni a stále píše každý den, jak se máme, jak se nám spalo, jak to, jak ono. Má se stěhovat jinam a nechce mi říct, kde syn bude, když bude u něj. Chtěla jsem se zeptat jestli mám právo vědět, kde syn bude, jaké tam bude mít zázemí? Já osobně si myslím, že ano, ale řekl mi, že je to jeho čas, kdy s nim je a mě to nemusí zajímat. Samo, že nechci vědět jejich výlety atd, ale prostě kde syn bude. A taky jestli jsem povin.mu každý den odpovídat na SMS, protože vyhrožuje, že je to má povinnost a že pokud nebudu, tak to bude řešit s OSPODem, že mu nedávám informace o synovi. Ale přece máme každý svůj život a já přece nemusím každý den psát co děláme a neděláme ne? Moc děkuji za reakce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
19.6.21 08:29

@ivkaaa nejsi povinná mu odpovídat, osobně bych SMS prostě nečetla, Jen schovávala jinak ne, nemusí ti říkat, kam syna bere je to jeho otec.. Ty se mu též zpovidat nemusíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
19.6.21 08:29

Normálně mu na jeho další SMS, jak se máte a jak se vám spalo odepiš: OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7342
19.6.21 08:30

Žádný informace mu opravdu denně podávat nemusíš. Kurevnik jeden :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
19.6.21 08:31

@martina.se já myslela, že mám právo vědět, kde třeba syn na týden o prázdninách bude :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
19.6.21 08:40

Klidně na ospod zajděte společně, ať máte jasno.
Je vtipný. Ty jemu máš podávat každý den informace typu jak se má, jak spal a on tobě neřekne ani kde s dítětem je? Jako.. nemusí, ale pak ani ty ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9847
19.6.21 08:48

Důelžité informace bys mu sdělovat měla, tím myslím třeba problémy ve škole, školce a tak.
Ovšem odpovídat mu na takové sms nemusíš. On tobě ale nemusí sdělovat, kde se synem bude, je stejně rodič jako ty a je dospělý a je na jeho uvážení kam syna vezme a kde s ním bude. Takové věci ti nemusí sdělovat jak on, tak třeba prarodiče, když jdou někam s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
19.6.21 08:51
@ivkaaa píše:
@martina.se já myslela, že mám právo vědět, kde třeba syn na týden o prázdninách bude :(

A kolik je synovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
19.6.21 09:17

@andelka83 přesně,tak když nechce on mě sdělovat, kde syn bude, až se odstehuje, tak já taky nemusím snad říkat každý den co děláme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
19.6.21 09:20

@Sany80s samozřejmě,že důležité věci mu sdělovat budu, ale mně šlo jen o to, kde cca bude, když se ex stěhuje jinam. Teď jsem věděla, že je na našem starém podnájmu a ráda bych věděla, kde bude pak. Nechci vědět, kam ho bere na výlet atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
19.6.21 09:20

@mamina2017 synovi je 5 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
19.6.21 09:21

Takže ty mu musíš psát zprávy o každým prdu a on ti nemusí říct kde budou bydlet? Tak to by mě ani nehlo :lol: jak on na tebe tak ty na něj, komunikuj s nim čistě o provozních věcech - kdy a kde předání, věci, rozdělení svátků a zbytek jednoduše ignoruj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
19.6.21 10:05

Zajdi na OSPOD a na všecko se tam vyptej. A ne, určitě mu nemusíš odpovídat na jeho SMS denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
19.6.21 10:07
@andelka83 píše:
Klidně na ospod zajděte společně, ať máte jasno.
Je vtipný. Ty jemu máš podávat každý den informace typu jak se má, jak spal a on tobě neřekne ani kde s dítětem je? Jako.. nemusí, ale pak ani ty ne.

Přesně. Zase nějaký další psychoš. Jenže oni tihle vypatlanci mají dvojí metr jako normu a ani si to neuvědomují. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12951
19.6.21 10:43

Jestli chce jit na ospod, tak ho chytni za slovo a bezte tam spolecne se poptat.

Podle me bys mela vedet, na jake adrese se syn bude zdrzovat, i to, kam pojede na tabor/dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat