Suché vlasy a olej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SanyBeiko
Povídálka 17 příspěvků 22.11.17 20:57
Suché vlasy a olej

Ahoj holky píšu kvůli mým suchým vlasům dočetla jsem se někde o zábalu s olejem a chtěla bych to zkusit. můžu si to dat na celou noc a nevypadají mi vlasy? a pomáhá to? Máte s tím některá zkušenosti? :srdce: děkuju za každou odpověď nebo radu :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2776 příspěvků 22.11.17 21:09

Davam si na noc na vlasy olej urceny primo pro vlasy, mam jich nekolik znacek. Jen na konecky nebo suche casti, nikdy ne k hlave. Na polstar rucni, rano umyt. Skvela regenerace.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 22.11.17 21:13

@SanyBeiko ja mam teda mastici se u hlavy a sussi v delkach a pomaha mi kokosak ;) vlasy jsou pak takove uhlazenejsi a pokozka zklidnenejsi a u hlavy se tolik nemasti chvili :) ale v delkach nejsou pak tak rozlitane a krepate :) ale hezky poddajne a hebke :) a obcas do konecku dam Mythic oil, na celou hlavu sem nedavala :D

SanyBeiko
Povídálka 17 příspěvků 22.11.17 21:20
Holky

Když jenze ty už jen tak zničené a tak strašně suché že když se umeju tak za 4 min. už jsou suchý úplně se mi Lámou já už ani nevěřím tomu že to dokážu zachránit jsem z toho nešťastná :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 22.11.17 21:23

Zkus ten kokosovy olej nebo i jiny, vlasy ti nevypadaji ;) ale s hodne znicenejma vladama bych sla mozna ke kadernici do nejakyho poradnyho salonu na ozdraveni…k od­bornikum…jak se ti tak vysusili? Nejakym barvenim nebo?

SanyBeiko
Povídálka 17 příspěvků 22.11.17 21:25

@Kukacka123 barvením ano v létě jsem šla na od barvení a tím jsem si to celý úplně pokazilo

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 22.11.17 21:34

@SanyBeiko to znam…mela jsem ombre…dobu dobry, pouzivala jsem ruzny sera a olejicky, ale bohuzel se to zaclo tak strasne lamat, ze jsem to nechala ustrihnout cely…a to jsem si rikala, jak je to bezudrzbovy uces, kdyz neni videt odrost :mrgreen: asi bych zkusila nejakeho odbornika, pokud se to hodne lame :nevim: ale nejakym olejem asi nic nepokazis…mne se osvedcil ten kokosak no…

SanyBeiko
Povídálka 17 příspěvků 22.11.17 21:48

@Kukacka123 Jo Nejhorší je že žije v Německu a tady kadeřnice je strašně drahá takže nevím no zkusím to nějak s těma olejema ale říkám že jsem z toho už úplně nešťastná vypadá to strašně hlavně namočím si hlavu a za 2 min. jako kdybych si vůbec nenamočila nemusím si ani fénovat vlasy protože mi to uschne hrozně rychle tím jak je to vysušené :roll:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 22.11.17 21:55

@SanyBeiko no, tak to je komplikace, to chapu…zkuste ty oleje, ale mozna nezbydey nez k ty kadernici jit no…preju, aby pomohly ty oleje nebo nejaky masky :palec:

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 23.11.17 07:33

@SanyBeiko
https://m.alza.cz/…d5146632.htm?…al-professionnel_m_906290­7_1o2_KSVL3341&gclid=E­AIaIQobChMIhq6W44jU1wIV­x6gYCh1LJwofE­AQYAiABEgKnef­D_BwE
Tenhle olej mám kupovany přímo od me kadernice. Používám už asi třetím rokem a nemůžu si vynachvalit. Vetřu si ho do vlasů, ne k hlavě, po každém umytí, uz se neoplachuje. Vlasy jsou lesklé, vyzivene. Zkus to.

axlpol
Závislačka 2655 příspěvků 86 inzerátů 23.11.17 18:28

…Mě teda žádný olej nepomohl, odbarvuju už dlouho a přiznám se, jsem spokojená raději se suchýma vlasama než když se mastí a jsou splihlé :nevim: :lol: nedávno mi dal kadeřník jen barvu a sestříhal a fakt jsem do týdne dělala melír, bo se mi ty zdravé vlasy nelíbily :lol:
Trochu pomohl olejík z Avonu a od Syossu, ale třeba od jiných značek to byly vyhozené peníze. Podle mě ani celonoční zábaly nepomůžou, kde už je „díra“(nalomený ztenčený vlas)tak to olej nevyplní.
Kondicionery nepoužívám, jen masky a taky žádný zázrak. Některé strašné a dobrá byla opravdu jen od Lˇorealu cca za 500kč.
Jak jsem měla kratší vlay na ramena, tak jsem do konečků vtírala tvarovací gumu od Swarzkopf a ta udělala konečky pružné, takže nebyly suché ani mastné.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 10.01.18 12:08

Diskuzi jsem projela, ale přece jen oživuji, třeba se někdo ještě přidá s něčím jiným.
Mám, řekla bych, zdravé vlasy. Nikdy nebarvené. Myju jednou tak za 4 dny a fénuju je jen výjimečně. Ale jsou sušší. Celá jsem vysušená :zed: A co je na pohled škaredé, jsou konečky. I když jsou vlasy pravidelně stříhané.
Poradí někdo něco přírodního na ty konečky? Kokosový olej jsem doma měla za jiným účelem a kdoví jak mě nenadchl.
Děkuji všem.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.01.18 12:32

Pořádný kondicionér, po mytí.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.01.18 12:33

Z dostupných nový pantene ve zlatém obalu..

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 10.01.18 12:36
@Aries6 píše:
Diskuzi jsem projela, ale přece jen oživuji, třeba se někdo ještě přidá s něčím jiným.
Mám, řekla bych, zdravé vlasy. Nikdy nebarvené. Myju jednou tak za 4 dny a fénuju je jen výjimečně. Ale jsou sušší. Celá jsem vysušená :zed: A co je na pohled škaredé, jsou konečky. I když jsou vlasy pravidelně stříhané.
Poradí někdo něco přírodního na ty konečky? Kokosový olej jsem doma měla za jiným účelem a kdoví jak mě nenadchl.
Děkuji všem.

Někde jsem slyšela, že oleje a takové slouží jen k povrchovému ošetření bez delšího účinku. Že se má vyživovat pokožka hlavy, tak bych spíše zkusila koupit nějakou vodičku a tu vmasírovat do pokožky. Zdá se mi, že o tom v nějakém videu na YouTube mluvila Beauty by Katty.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >