Suchý šampon - výdrž

15
2.9.21 21:05

Suchý šampon - výdrž

Zdravím, mám otázku ohledně suchých šamponu. Vyzkoušela jsem jich mnoho (snad všechny z drogerie až po dražší z internetu) a každý suchý sampon mi děla to, že po třech použití mám vlasy fakt super, jako umyte. Ale tak po tom čtvrtým používání mi sampon vůbec nezabírá a vlasy furt stejně mastné. Nevíte, jak je to možné? Předem díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18047
2.9.21 21:16

No protože suchý šampon fakt nenahrazuje mytí a má svoje limity, a jeslti ho používáš čtyřikrát za sebou, tak teda jsi s hygienou dost na štíru.

Rozumné je použít ho místo jednoho mytí a pak normálně umýt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1514
2.9.21 21:17

Za mě nejlepší suchý šampon je obyčejná Amica od Alpy. Stojí tuším 39 korun. Je sice sypky, ale za mě vážně funguje a vydrží a to i vicerokrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.21 21:26
@Ou píše:
No protože suchý šampon fakt nenahrazuje mytí a má svoje limity, a jeslti ho používáš čtyřikrát za sebou, tak teda jsi s hygienou dost na štíru.Rozumné je použít ho místo jednoho mytí a pak normálně umýt.

Nemusí to znamenat, že je špindíra, je že se jí prostě masti víc vlasy. Já ho též používám takto často a to z jednoduchého důvodu, musela bych si jinak vlasy mýt každý den a na to fakt nemám čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34763
2.9.21 21:32
@Paní Pupíková píše:
Nemusí to znamenat, že je špindíra, je že se jí prostě masti víc vlasy. Já ho též používám takto často a to z jednoduchého důvodu, musela bych si jinak vlasy mýt každý den a na to fakt nemám čas.

A zuby si denně čistíš jen jednou? Umýt hlavu při sprše snad není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
2.9.21 21:46

Nejlepší je Batiste. I Amica je super, ale mě prostě smrdí. A je jasný, že je to náhrada za myti a navíc dodají hezky objem vlasům :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
2.9.21 21:54
@Simonča21 píše:
Nejlepší je Batiste. I Amica je super, ale mě prostě smrdí. A je jasný, že je to náhrada za myti a navíc dodají hezky objem vlasům :)

me smrdi vsechny suchace krom takovy ten mentolovy sypaci od Amiky. Ale jinak teda co jsem tak zkousela tak jsem se na suchy sampony proste vykaslala a radsi si co dva dny umyju vlasy a proste stridam den s culikem a den bez culiku… suchy sampony proste nejsou pro dlouhodoby pouzivany vhodny, zbytecne zatezujou pokozku hlavy a pokud je clovek nasledne duskladne z tech vlasu nevymyje tak pak delaj bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
2.9.21 21:55
@Russet píše:
A zuby si denně čistíš jen jednou? Umýt hlavu při sprše snad není problém.

Jsem otrokem svých vlasů. Mám mikádo po ramena, které než pečlivě vyfoukam, tak hrůza. Vlasů mám na tři hlavy. Jedno sušení vlasů mi trvá hodinu, někdy i déle. Suchý šampon kombinuji ob den, nicméně takhle mastná pokožka hlavy mi zůstala z puberty. Věř mi, že mě to neskutečně otravuje, unavuje, zdržuje. Každopádně vyfoukat si ty vlasy do tvaru musím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.9.21 21:56

@Ou asi jsem to špatně napsala. Myji si hlavu obden, s tím, ze druhy den si musím dat suchej sampon, jinak bych si ji musela mýt každý den. Napíšu to teda jinak. Sampon mi funguje tak týden max 14 dni, když ho používám obden. Po téhle době proste žádnej efekt. Proto, mi to přijde divny a ptám se, čím by to mohlo být ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
2.9.21 21:57

@Nada19 tak dlouho to prostě dělat nelze, to je fakt hodně. To není tím šamponem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.9.21 22:01

@Trojlístek dobře, takže bych si teda měla mýt hlavu každý den? Protoze obden už mám vlasy jako kdybych si je namocila do oleje. Zatím jsem nenarazila na nic jiného, než buď sucháč nebo mytí každý den ve sprše :) jinak vlasovou kosmetiku používám kvalitní od kadeřnice, tou to nebude a mám proste mastné vlasy odjakživa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
2.9.21 22:13

@Nada19 taky si myju vlasy ob den. Den mezi tím ráno suchý šampon, ale určitě ne 4× denně. Večer si vlasy umyju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.21 22:14

@Russet Proč tak zle, nemusíš že mě dělat čuně. Umýt vlasy není problém. Problém je pak usušit je, což celý proces protáhlé o 20 minut. Nehledě na to, že sprchu si dávám večer a ráno jsou vlasy, jak kdybych je nemyla. Takže aby to nejak vypadalo, musím si je mýt zvlášť rano. @Trojlístek to napsala dobře, já je mám zase ošklivě krepaté, takže styling je otrocina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.9.21 22:16

@Trojlístek já si je ale nestrikam 4× denně :D proste jsem to blbě napsala a asi i po druhy. Jeden den je umeju, druhy den suchý sampon a večer umeju. Stejně jako ty. Ale takhle to aplikuju pořad dokola. S tím, ze po týdnu cca mi ten suchej sampon nezabírá. Snad už jsem to napsala dobře a dost pochopitelně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
2.9.21 22:21

@Nada19 léta používám ossis od schwarzkopf a nemůžu si stezovat. Bezne si je díky tomu meju jednou za tři dny. @Russet já mám vlasy do půlky zad a když je umeju večer tak i přes vyfoukani je to ráno zplihle, takže já si je musím mýt jedine ráno a foukat a na to nemám ani čas a ani nervy řešit dene. Pokud má někdo krátké tak to pro nej problem není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat