Suchý zip na botách.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 8901 příspěvků 09.11.18 05:39
Suchý zip na botach

Už na druhých botách dcery nedrží suchy zip. Co s tím? Máte nějaky tip? Boty se mi ještě nechtějí vyhazovat. Potřebuju něco aspoň na chvilku. Stává se vám to taky?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 09.11.18 06:06

stalo se mi to jednou u mene kvalitni znacky. nastesti uz na konci sezony, takze boty letely do popelnice.

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 09.11.18 06:19

Ano, jsme proklete. Nechaou, ale děje se nám ti i u drahých bot. Naposledy u Keen, předtím dokonce u Ecco. O bačkorach ani nemluvím. Má tedy dost specifické nohy a většinou ji drží na krajicku a pořád si je rve, jak se je snaží utáhnout. Obuvnik je vymění. Ale u některých se to nevyplatí. U těch zimních Ecco jde pořizovací cena do tisíců, tam mi až tak nevadilo, že výměna všech stala asi 300 Kč.

Sára 1
Echt Kelišová 8901 příspěvků 09.11.18 06:27

@Run Ty boty jsou šílený, takže opravovat to nebudu dávat. Spíš potřebuju vymyslet něco, co zvládnu rychle doma. Kolikrát byly ty boty jako nové, když už byly malé a teď? Hrůza! Má to i na zimních, které jí velikostí ještě jdou, tak by je mohla nosit.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 08:32

Kupujeme každé boty se sucháčem a ještě se mi nestalo, že by nedržel. Možná proto, že dětem každé boty vydrží pár měsíců a pak musíme kupovat nové :lol: A kupujeme značkové boty. Myslím, že to neopravíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >