Suchý zip na botách.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 9037 příspěvků 09.11.18 05:39
Suchý zip na botach

Už na druhých botách dcery nedrží suchy zip. Co s tím? Máte nějaky tip? Boty se mi ještě nechtějí vyhazovat. Potřebuju něco aspoň na chvilku. Stává se vám to taky?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12314 příspěvků 09.11.18 06:06

stalo se mi to jednou u mene kvalitni znacky. nastesti uz na konci sezony, takze boty letely do popelnice.

Uživatel je onlineRun
Generální žvanilka 20659 příspěvků 09.11.18 06:19

Ano, jsme proklete. Nechaou, ale děje se nám ti i u drahých bot. Naposledy u Keen, předtím dokonce u Ecco. O bačkorach ani nemluvím. Má tedy dost specifické nohy a většinou ji drží na krajicku a pořád si je rve, jak se je snaží utáhnout. Obuvnik je vymění. Ale u některých se to nevyplatí. U těch zimních Ecco jde pořizovací cena do tisíců, tam mi až tak nevadilo, že výměna všech stala asi 300 Kč.

Sára 1
Echt Kelišová 9037 příspěvků 09.11.18 06:27

@Run Ty boty jsou šílený, takže opravovat to nebudu dávat. Spíš potřebuju vymyslet něco, co zvládnu rychle doma. Kolikrát byly ty boty jako nové, když už byly malé a teď? Hrůza! Má to i na zimních, které jí velikostí ještě jdou, tak by je mohla nosit.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 09.11.18 08:32

Kupujeme každé boty se sucháčem a ještě se mi nestalo, že by nedržel. Možná proto, že dětem každé boty vydrží pár měsíců a pak musíme kupovat nové :lol: A kupujeme značkové boty. Myslím, že to neopravíš.

janisek.h
Nováček 1 příspěvek 25.01.19 10:50

Jednou se mi to taky stalo. Zkusila jsem odstranit ze sucháče žmolky a vykartáčovat ho. Na chvíli to pomohlo, ale za měsíc jsme měli stejný problem znova :-(

Váš příspěvek
Reklama