Kozačky XXL - kde koupit?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terapeutka
Povídálka 39 příspěvků 01.11.18 09:49
Kozačky XXL - kde koupit?

Marně sháním kozačky s obvodem lýtka 48-49cm, jistě nejsem sama s tlustýma nohama, ale nabídky na trhu i na netu jsou katastrofální :,(. Potřebuji celou širokou kozačku - malá gumička vzadu to nespasí, navíc mi nestačí rozšíření jen v horní části, mám problém i kolem kotníků, takže nejlépe variabilní šíři nebo prostě celoguma od spodku boty. Podařilo se vám LETOS někde podobný poklad koupit? Nejlépe kožené a určitě bez podpatku (resp. žádné jehly). V minulosti tu podobné diskuze proběhly, ale tamní odkazy už nejsou aktuální :(
P. S. - nejsem z Prahy, ale ze severní moravy, takže kamenné obchody Ostrava, F-M nebo eshopy.
Děkuji nastokrát a jistě nebudu sama, kdo využije :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 01.11.18 10:12

Tyhle riekery. Sice syntetika, ale nepoznala bych to. Celá ta zadní část je guma.

Monique123
Stálice 79 příspěvků 01.11.18 10:13

mám o něco menší obvod a kozačky Remonte, dali by se ještě o dost povolit, je to taky syntetická kůže, ale pěkná, pevná :)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 01.11.18 10:28

Tak teoreticky můžeš být bez kozaček celou zimu, stejně bude taková zima-nezima.....Nebo zkus válenky… :*

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 3 inzeráty 01.11.18 10:30
@Nowuka2 píše:
Tyhle riekery. Sice syntetika, ale nepoznala bych to. Celá ta zadní část je guma.

Taky doporučuju tyhle riekery, loni jsem si je zkoušela, mám obvod lýtka cca 42cm a byly mi hodně volné, takže by ses do nich mohla dostat. Já teda nakonec volila kožené. A já je konkrétně zkoušela v obuvzona.cz. U nás mají teda kamennou prodejnu 8)

Terapeutka
Povídálka 39 příspěvků 01.11.18 10:40
@Nowuka2 píše:
Tyhle riekery. Sice syntetika, ale nepoznala bych to. Celá ta zadní část je guma.

Podobné jsem zkoušela loni, ale nezapla jsem ani náhodou. Máte možnost je přeměřit- na kolik se v reálu natáhnou? nebo kolik máte obvod vy?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 01.11.18 10:41

Nějak nechápu, proč se nosí vysoké kozačky, když není sníh…To je docela blbost, vždyť to jsou holínky…Tak snad stačí válenky, když není sníh? I když já spíš preferuji důchodky-když jako mrzne… :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 01.11.18 10:42
@Terapeutka píše:
Podobné jsem zkoušela loni, ale nezapla jsem ani náhodou. Máte možnost je přeměřit- na kolik se v reálu natáhnou? nebo kolik máte obvod vy?

Zaměřím doma. Přes největší obvod to chceš?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 01.11.18 10:44
@Božislava píše:
Nějak nechápu, proč se nosí vysoké kozačky, když není sníh…To je docela blbost, vždyť to jsou holínky…Tak snad stačí válenky, když není sníh? I když já spíš preferuji důchodky-když jako mrzne… :nevim:

Třeba proto, že dobře vypadají, zeštíhlí lýtka, prodlouží nohy atd.? :nevim:

Terapeutka
Povídálka 39 příspěvků 01.11.18 10:49
@Nowuka2 píše:
Zaměřím doma. Přes největší obvod to chceš?

No já mám v nejširší části těch 48cm (a kdybych tam ještě chtěla narvat nějaké kalhoty…). Byla bych vděčná, sháním už třetím rokem a marně.

mapu
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.11.18 10:51

Ahoj, akorát to resim a vybrala jsem Gabor, kožené, sice je to ranec, ale mne vydrzi několik let. A mají obvod i 50, rada XXL.

Terapeutka
Povídálka 39 příspěvků 01.11.18 10:52
@Božislava píše:
Nějak nechápu, proč se nosí vysoké kozačky, když není sníh…To je docela blbost, vždyť to jsou holínky…Tak snad stačí válenky, když není sníh? I když já spíš preferuji důchodky-když jako mrzne… :nevim:

Já třeba nebydlím ve městě, takže i ten sníh u nás bývá, navíc často břečka, bláto- kozačky k sukni jsou prostě jednak praktické (teplo na nohy, čisté nohy) a taky to působí víc žensky než sešmatlané válenky. I přes kalhoty jsou praktické kvůli teplu a odpadají ucourané nohavice. Mám i nižší kozačky nad kotník, ale vy vysoké pod koleno jsou prostě můj sen :)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 01.11.18 11:25
@Terapeutka píše:
No já mám v nejširší části těch 48cm (a kdybych tam ještě chtěla narvat nějaké kalhoty…). Byla bych vděčná, sháním už třetím rokem a marně.

Mám 42 a ještě tak 5 cm by mě to pustilo, ta bota. A pak mám tebe ještě z Tamarisu, už teda vysloužilý, ale tam je taky dost mezera.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 01.11.18 11:44

Mám to dost podobně a letos mě moc mile překvapily „céčka“ CCC. Snad všechny kozačky co jsem si zkusila tak jsem je zapla :) Zkus to, pokud máš kde.

Samy
Závislačka 3441 příspěvků 01.11.18 19:59

Čemu říkáte válenky? :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >