Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181101_112442.jpg

[citace] **"@Terapeutka":https://www.emimino.cz/profil/terapeutka/** píše: No já mám v nejširší části těch 48cm (a kdybych tam ještě chtěla narvat nějaké kalhoty...). Byla bych vděčná, sháním už třetím rokem a marně. [/citace] Mám 42 a ještě tak 5 cm by mě to pustilo, ta bota. A pak mám tebe ještě z Tamarisu, už teda vysloužilý, ale tam je taky dost mezera.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...