Reklama

Zimní boty-extra široké, vel.33-34

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

summersun
Kecalka 433 příspěvků 18.09.18 18:46
Zimní boty-extra široké, vel.33-34

Ahoj. Jsem už tak trochu zoufalá z našeho syna. Má širokou nohu (v místě prstů) a u naprosté většiny bot (Primigi, Geox, Ecco…) si stěžuje, že ho boty tlačí ve špičce ze shora, i když má víc než dostatečný nadměrek. Loňský rok mu seděly Viking Bluster, takže kupuji znovu, a ráda bych druhou variantu. Jaké jsou například Keeny? Díky za rady :-)

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8041 příspěvků 18.09.18 19:06

Keeny jsme měli loni a super, nepropustily nic :potlesk:

summersun
Kecalka 433 příspěvků 18.09.18 19:23

@cell, a jsou dostatečně široké? Trekovky Keen Koven Mid mu seděly, tak snad i zimní :-)

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13506 příspěvků 18.09.18 19:29

Nezkousely jste Crocsy? Nebo takove ty Moonboots?

summersun
Kecalka 433 příspěvků 18.09.18 19:35

@Hanka1, ne, zatím ne:-) Ale asi jsem ochotná zkusit téměř všechno.

Ada22
Kecalka 475 příspěvků 18.09.18 19:38

Doporučuji skupinu na fb zdravé neobouvani pro děti a dospělé. Je to skupina zaměřena směrem barefoot, ale pro mě z toho nejdůležitější je šířka boty v oblasti prstů. V dohledné době by mělo fare přijít se zimním barefoot modelem.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 18.09.18 19:38
@summersun píše:
Ahoj. Jsem už tak trochu zoufalá z našeho syna. Má širokou nohu (v místě prstů) a u naprosté většiny bot (Primigi, Geox, Ecco…) si stěžuje, že ho boty tlačí ve špičce ze shora, i když má víc než dostatečný nadměrek. Loňský rok mu seděly Viking Bluster, takže kupuji znovu, a ráda bych druhou variantu. Jaké jsou například Keeny? Díky za rady :-)

Barefoot varianty obuvi bývají hodně široké v oblasti prstů. Např. Beda barefoot, Filli (řada W, nikoli M), Vivobarefoot atd. Ale pokud není syn na barefoot chůzi zvyklý, doporučuju se o tom poradit - v prodejně barefoot nebo nejlépe fyzioterapeutem atd., jak začít..u barefoot se nenašlapuje tvrdě přes patu. Je to nápodoba chůze naboso. Ale právě aby měla noha dostatečnou volnost, dělávají se dost široké ve špici - ale i u barefoot je třeba hledat typy, které jsou pro širší nohu v oblasti prstů - je ovšem velká šance, že uspějete.

Příspěvek upraven 18.09.18 v 19:39

summersun
Kecalka 433 příspěvků 18.09.18 19:39

@Ada22 , super:-) Kouknu na to!

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 7048 příspěvků 36 inzerátů 19.09.18 09:38

Doporučuji obchod littleshoes.cz a boty-detske.cz kde jsou velmi ochotní a poradí a změří, doporučí třeba barefoot kompromis ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >