Boty na TV do 500kč - Decathlon, Sportissimo

3HE
22413
18.8.18 11:45
@3HE píše:
Prosím, s čím máte dobrou zkušenost… z Decathlonu - https://www.decathlon.cz/…8351658.html , ze Sportissima -

chtěla jsem opravit, že Sportisimo má jen jedno S :mrgreen: a vložilo se to se dvěmi :mrgreen: a nestihla jsem dát odkaz… https://www.sportisimo.cz/…erner/92165/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3HE
22413
18.8.18 11:46

A osvědčilo se vám nakupovat až v posledním týdnu prázdnin? Mě se do toho ještě nějak nechce :roll: :think: Aby měli naskladněno…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.8.18 11:50

Nakupuju první týden v září, dřív se mi taky nechce . Kupuju boty na tv ve Sportisimu, nic jiného tady skoro stejně nemáme :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
18.8.18 12:07

@Monchichik děkuji… mě se právě taky nechce ještě… jen se bojím, aby pak na nás něco zbylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.8.18 12:12

@3HE No já mám navíc strach, že když mu je koupím dřív, tak mu ještě poporoste noha :lol: . Vždycky jsme něco koupili, tak spoléhám na to, že to tak bude zase.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
18.8.18 12:36
@Monchichik píše:
@3HE No já mám navíc strach, že když mu je koupím dřív, tak mu ještě poporoste noha :lol: . Vždycky jsme něco koupili, tak spoléhám na to, že to tak bude zase.

Noha tak rychle neporoste… Já se spíš bojím i nabídku zboží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.8.18 12:40

@3HE No u našeho si tím nejsem jistá, ten vyrostl přes prázdniny fakt hodně :D . V nabídce určitě nějaké boty budou, nevěřím, že by tam nezůstaly ani jedny. Tak si prostě koupí, co bude, na tv je mi to fakt jedno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3998
18.8.18 12:44

z decathlonu jsem kupovala sportovní boty a to sálovky tak na trénink na tenis a mám dobrou zkušenost. Přímo ten typ z odkazu jsem tedy nebrala. A kupovala jsem i v průběhu roku a nikdy jsem neměla problém sehnat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
18.8.18 12:54

@lamicina díky… Jedu do Olomouce 28.8. , tak na mě nějaké zbydou. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
18.8.18 13:08

@lamicina potřebuji do tělocvičny… Nebarvici podrážku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
18.8.18 13:59

tyjo, jsem přemýšlela k čemu potřebuješ boty k televizi :-D asi teplo nebo co :mrgreen: :lol: (sorry za OT)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
18.8.18 14:10
@debra.morgan píše:
tyjo, jsem přemýšlela k čemu potřebuješ boty k televizi :-D asi teplo nebo co :mrgreen: :lol: (sorry za OT)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
18.8.18 17:02

A kupujete jen se žlutou podrážkou nebo i bílé ..bojím se, aby neklouzaly…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.8.18 17:18

@3HE Kupuju většinou sálovky, nekloužou ani nebarví podlahu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková