Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
@3HE píše:
Prosím, s čím máte dobrou zkušenost… z Decathlonu - https://www.decathlon.cz/…8351658.html , ze Sportissima -
chtěla jsem opravit, že Sportisimo má jen jedno S
a vložilo se to se dvěmi
a nestihla jsem dát odkaz… https://www.sportisimo.cz/…erner/92165/?…
A osvědčilo se vám nakupovat až v posledním týdnu prázdnin? Mě se do toho ještě nějak nechce
Aby měli naskladněno…
Nakupuju první týden v září, dřív se mi taky nechce . Kupuju boty na tv ve Sportisimu, nic jiného tady skoro stejně nemáme ![]()
@Monchichik děkuji… mě se právě taky nechce ještě… jen se bojím, aby pak na nás něco zbylo.
@3HE No já mám navíc strach, že když mu je koupím dřív, tak mu ještě poporoste noha
. Vždycky jsme něco koupili, tak spoléhám na to, že to tak bude zase.
@Monchichik píše:
@3HE No já mám navíc strach, že když mu je koupím dřív, tak mu ještě poporoste noha. Vždycky jsme něco koupili, tak spoléhám na to, že to tak bude zase.
Noha tak rychle neporoste… Já se spíš bojím i nabídku zboží.
@3HE No u našeho si tím nejsem jistá, ten vyrostl přes prázdniny fakt hodně
. V nabídce určitě nějaké boty budou, nevěřím, že by tam nezůstaly ani jedny. Tak si prostě koupí, co bude, na tv je mi to fakt jedno.
z decathlonu jsem kupovala sportovní boty a to sálovky tak na trénink na tenis a mám dobrou zkušenost. Přímo ten typ z odkazu jsem tedy nebrala. A kupovala jsem i v průběhu roku a nikdy jsem neměla problém sehnat.
@lamicina díky… Jedu do Olomouce 28.8. , tak na mě nějaké zbydou. ![]()
tyjo, jsem přemýšlela k čemu potřebuješ boty k televizi
asi teplo nebo co
(sorry za OT)
@debra.morgan píše:
tyjo, jsem přemýšlela k čemu potřebuješ boty k televiziasi teplo nebo co
![]()
(sorry za OT)
A kupujete jen se žlutou podrážkou nebo i bílé ..bojím se, aby neklouzaly…
@3HE Kupuju většinou sálovky, nekloužou ani nebarví podlahu.