Jaké boty na podzim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 8 inzerátů 07.09.18 08:40
Jaké boty na podzim

Hezký den, prosím o inspiraci. Zase tápu jaké boty pro syna (3,5) na podzim. Teď chodí v teniskach, na zimu koupím Superfit. Ale teď nevím. Líbí se mi celorocky kotníčkové Superfit s Gore-Tex. Ta cena je samozřejmě příšerná tak váham. Kdybych věděla, že mu vydrží až na jaro, tak ok, ale ti samozřejmě nikdo neví. Máte pro svoje děti tento typ bot? Jak dlouho je nosí? Do prvních mrazů to jde? Koupila bych klidně nějaké kožené, ale ty budou ze školky z písku děsně odebrany, takový zašlý…
Pomozte mi se rozhodnout prosím :kytka: :think:

Reakce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 07.09.18 09:23

Klukovi jsem loni na podzim, kdyz mu byly 4, kupovala goretexove celorocky Primigi za cca 1300 a vydrzely mu v pohode jeste ted pres leto na hory, ale kupovali jsme je az nekdy v rijnu nebo listopadu. Nosily se mu dobre, tak do nich nejspis pujdem znovu, ale ona uz jim ta noha ted zas tak rychle neroste… Celorocky se podle me vyplati a s goracem jsou klidne i do zacatku zimy pouzitelne, kdyz jsou vyssi.

Janli
Kelišová 6008 příspěvků 9 inzerátů 07.09.18 09:26

Dcerka má kožený celoročky Fare. Jo, jsou od písku, vypadají trochu zašlý, ale mě je to nějak jedno. Pro mě je důležitější, že má kvalitní boty. Je v nich skoro celý den, tak ať stojí zato. Na parádu má obyč baleríny od větví.

Káťa19
Kelišová 7364 příspěvků 20 inzerátů 07.09.18 14:56

nějaké s membránou? mrkni tady .
já do školky musím koupit bazarové, zničí je do měsíce :roll:

a tady , zadej si velikost a pohlaví

jazzinka
Povídálka 14 příspěvků 08.09.18 10:10

Ahoj já se přidám do debaty, také potřebuji pro 3letou dceru boticky na zimu. Poradíte něco na širší nožičku (aby měly prostor na prsty, ne uzká n. rovná špička)? Děkuji

Káťa19
Kelišová 7364 příspěvků 20 inzerátů 08.09.18 11:51

@jazzinka koukni na me odkazy, ceske znacky zacaly vyrabet siroke spicky, Beda boty, Jonap…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >