Reklama

První zimní barefoot botičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ainnah
Povídálka 36 příspěvků 11.10.18 06:36
První zimní barefoot botičky

Dobrý den, potřebovala bych poradit :) Syn už měsíc chodí, myslela jsem, že zimu přečkáme v kočárku v oteplených capáčkách, ale on už v kočárku moc nevydrží a chce ven. Zatím chodí v kožených capáčkách Capiki, pořídili jsme mu klasické kožené botičky zn. Rak https://imdm.cz/…14160286.jpg. V těch odmítá chodit. Proto jsem uvažovala o barefoot botičkách, už zimních, prosím, poradíte nějakou dobrou značku? S jakými máte zkušenosti? Které jsou nejlepší pro děti začínající chodit? Moc děkuji :)

Přečtěte si článek: Botičky pro první krůčky: Vyberte ty správné

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3112 příspěvků 11.10.18 07:13

Mě se na první zimu osvědčily STONZ, krásně drží a syn v nich protrajdal sveje první dvě zimy, je pravda, že té chůzí venku moc nedal, jakmile začalo mrznout, tak se bál po prvním uklouznutí. U dalších bot pak moc záleží na šířce a tvaru nohy, aby bota ani netlačily ani neplandala. Můj syn má hodně širokou nožku, tak mu vyhovují botky značky ZeaZoo a tam mají i výborné zimní, jenom jsou kožené, takže zimní bota potřebuje pravidelnou údržbu aby nezačala promokat.

Tynkycat2
Extra třída :D 11719 příspěvků 11.10.18 07:15

Hodně jsou teď chválené nové od Jonapu, osobní zkušenost ale nemám, ještě jsem je neměla ani v ruce, ale chci je taky pro syna omrknout.

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 11.10.18 07:24

Tak hlavně záleží jako ma nohu a jak mu budou boty sedět.
Takže si zajdi spíš do nějaké kamenné prodejny, kde nohu změří a poradí značku vhodnou na jeho nohu.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48389 příspěvků 11.10.18 07:48

Já už hodím téměř jen v barefoot, děti taky. Ale prvochodci na zimu bych je nedoporučila. Ty echt barefooty jsou fakt s tenkou podrážkou, to jsou boty na chození, ne na postávání a přešlapování, je v tom klendra.
Zkus třeba little bluelamb. Nejsou to echt barefoot, podrážku to má silnější, ale jsou stále prostorné, široké, měkké. https://www.littleshoes.cz/…blue-lamb-6/

Jana206
Nadpozemská drbna 26376 příspěvků 11.10.18 07:51

Máme Pediped zateplené capáčky,kožené,drží a krásně se tvarují podle nohy. Dcera má čerstvě rok,chodí už měsíc. Nic lepšího pro toto období jsme snad neměli.Capiki jsou na houby,sjíždí jí z nohy a dcera ji jakoby vyvrací,lépe drží capáky Nolen.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >