Jaké první boty na zimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xvitko13
Povídálka 22 příspěvků 07.11.18 08:29
Jaké první boty pro první chození na zimu?

Holky, jaké první botky kupujete dětem, které teď začínají chodit? Už vyloženě zimní botu? Starší dceři vyšlo chození na jaro, tak měla capáčky, ale co teď na zimu - čím začít? Děkuji ;)

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5398 příspěvků 07.11.18 08:36

Specializovanou dětskou obuv mají třeba v Botičkárně na Čápkové

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 07.11.18 08:46

@xvitko13 syn začal chodit kolem konce prosince. Měl kožené celoročky. V zimě venku jsem ho chodit nenechala, byl spíše na zemi než chození a v obchoďáku mu stačily ty celoročky. U dcery to také vyšlo krásně na jaro.

ElucaK
Kecalka 217 příspěvků 07.11.18 08:55

Dcera zacala chodit na konci prosince. Koupili jsme zimni dd step, byly mekoucke a nemrzla ji v nich nozicka jako v celorockach, ale u nas je dost snehu.. Nechala jsem ji tapat, kde chtela, bylo to fajn i v pliskanicich, v tech botech celkem moc nenachodila, tak bych rekla, ze je to i fuk, co dostane. Na jare uz litala jako drak v jarnich botkach :mavam:

xvitko13
Povídálka 22 příspěvků 07.11.18 08:56

@ElucaK děkuji a zeptám se ty dd step je jakoby barefoot? Ty bych právě nerada ????dekuji

ElucaK
Kecalka 217 příspěvků 07.11.18 09:04

Ma to zpevneny kotnik, ale neni to jak preskace, takze ta noha tam neni uplne uveznena. Ale zrovna ty dd step byly uplne ohebne v podrazce, jako gumove, bylo to fajn, ze reagovala na nerovnosti. Ale mezi barefoot bych je neradila. Ale da se rict, ze si neumim predstavit zimni barefoot, takze me treba nekdo opravi. Ja tuhle znacku volila na cely prvni rok chozeni, moc se mi libila. Splnovala pro me pevny kotnik, mekkou podrazku a sirokou spicku. Zimni jsme meli jedny podedene, vysoke s tvrdsi podrazkou a dcera v tom vubec neumela chodit, neudrzela se na nonach :nevim:

tereza12345
Echt Kelišová 9913 příspěvků 2 inzeráty 07.11.18 09:07
@xvitko13 píše:
Holky, kde koupit dětem první botičky? Děkuji

Taky jezdim na Capkovu do Botickarny. :palec:

chaela
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 2 inzeráty 07.11.18 09:12

Mam pocit ze v Brne vsichni jezdime do Botičkárny :) jinak je jeste Emelli ve Starém Liskovci, Primigi v Olympii. Úplně mi nevyhovuje ani jedno, ale zatím jsem nic lepšího neobjevila, tak to tak střídám, nejvíc ta Botičkárna.

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 07.11.18 09:19

@xvitko13 Jinak tedy hodně záleží, kde žijete. Pokud někde, kde je hodně sněhu, jak psala @ElucaK , tak chápu ty zimní boty. To bych asi taky kupovala, ale tady je spíše břečka a bláto, takže jsem dítě z kočáru vypouštěla jen na bezpečných místech. :mrgreen:

Lucynka_v
Stálice 58 příspěvků 12 inzerátů 07.11.18 09:21
@ElucaK píše:
Dcera zacala chodit na konci prosince. Koupili jsme zimni dd step, byly mekoucke a nemrzla ji v nich nozicka jako v celorockach, ale u nas je dost snehu.. Nechala jsem ji tapat, kde chtela, bylo to fajn i v pliskanicich, v tech botech celkem moc nenachodila, tak bych rekla, ze je to i fuk, co dostane. Na jare uz litala jako drak v jarnich botkach :mavam:

Ty se mi take libily. Nakonec jsme poridili zimni kotnickove fare. Jsou mekkoucke, ohebne, pritom pevny opatek a teply kozisek. Kupovala jsem je za zimu dokonce 2× (v prosinci a v breznu), kdyz z prvnich dcera vyrostla. Pozor ale, nektere jejich modely jsou tvrde, musi se zkouset.
Pro fotku muzete kouknout do mych inzeratu, ale byly by vam asi velke, jsou to ty breznove, kdyz uz ji bylo 1,5 roku.

Jasmina81
Kecalka 251 příspěvků 07.11.18 10:03

Chodila jsem kupovat botičky na masaryčku do Balo , je to malý obchůdek, mají kvalitní botky jako fare, DPK atd vždy dobře poradili :palec:

Garpit
Povídálka 28 příspěvků 07.11.18 10:03

Záleží jakou botičku chcete. Já jezdím do Neobuto na Tržní. Jsou to barefoot botičky a pravda trochu dražší.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 07.11.18 10:14

My byli v Žirafce pod Dětskou nemocnici Nám.28.října.

Aliik
Echt Kelišová 8311 příspěvků 07.11.18 10:21

Koupila bych zimní, s pevným opatkem a ohebnou podrážkou, a hlavně dostatečně lehké. Moje starší měla Superfitky (lépe ji jako malé seděly modely na tkaničky), ale ona má uzkoučkou nohu. Třeba zmiňované DDstep jsou v malých velikostech také krásně ohebné a širší ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >