Sunar 2 pro menší miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
10.5.22 11:41

Sunar 2 pro menší miminka

Maminky chci se zeptat, babička omylem koupila Sunar 2 a naše miminko má 3,5 měsíce.. nemůže se mu něco stát, když už jsem mu ho dala? Zjistila jsem to pozdě..
Děkuji za odpověď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
10.5.22 11:48

No to asi ne. Ale já bych letěla koupit 1. Ono to ma všechno trochu jiný složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
10.5.22 11:50

@Atisia
Hned jak jsem to zjistila, tak jsem běžela koupit 1, ale malinkej to bumbal celý den, tak se bojím aby se mu něco nestalo.. 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
10.5.22 11:51
@123B123 píše:
@Atisia
Hned jak jsem to zjistila, tak jsem běžela koupit 1, ale malinkej to bumbal celý den, tak se bojím aby se mu něco nestalo.. 😔

Nestalo, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
10.5.22 11:53

Sledovat. Ale ruku na srdce. Spousta dětí dostane něco by neměli např guláš od babičky, šlehačku z dortu, přesnídávku v pár týdnech a taky se jim nic nestane. Nemyslím že by z toho pro jednou byl mega problém. Asi pro klid duše něco na bolest bříška pro jistotu. No a pokud nebude zvracet tak je to dobrý. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10591
10.5.22 12:04

Nic se mu nestane. Dvojka je nepatrně méně tučná, má trošku míň cukrů a energie. Hádala bych, že by maximálně mohl mít trochu větší hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
10.5.22 12:28

Dekuju holky, uklidnili jste mě :)
Měla jsem strach.. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
10.5.22 12:46

Ty mléka jsou odstupňované podle toho, co by v dané době mělo dítě jíst.
Tzn. že jedničky jsou pro děti živené pouze mlékem, ničím jiným. Do šesti měsíců jsou proto, že v tom půl roku je doporučené pro kojené děti přejít na příkrmy. Ale spousta dětí krmených UM přejde na příkrmy mnohem dříve.
Dvojky jsou tak trošku méně tučné a mají trochu jiné poměry živin, jelikož už jsou spíše doplňkem k zavedené stravě. To samé trojky, čtyřky a tak dále.
Zase některé 10 měsíční děti třeba pořád pijí jedničku - protože třeba nechtějí příkrmy, nebo málo přibírají apod.
Rozhodně svoje dítě nijak nezmrzačíš, když mu dáš dřív dvojku. Ale je možné, že bude mít větší hlad. Tak prostě dej jedničku a neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
10.5.22 12:53

@LilyJane
Jasně, moc děkuju 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67614
10.5.22 12:59