Sunar 3 už v 10. měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taurielka
Stálice 90 příspěvků 23.03.18 06:25
Sunar 3 už v 10. měsících?

Ráda bych malého (bylo mu 10. měsíců minulý týden) převedla na UM. Problém je, že jediné, které mu chutná je banánové od Sunaru 3, které je až od 12. měsíců (ochutnal od sestřenice). Myslíte, že už mu ho můžu dát? Jaký je vlastně rozdíl mezi 2 a 3? Děkuji

Najdete v encyklopedii: Umělá výživa kojenců

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineCuddy
Extra třída :D 14748 příspěvků 23.03.18 06:38

@Taurielka Nebala bych se dat 3 misto 2, ale normalniho neochuceneho. Zvaz, zda chces do ditete cpat trvale nejake chemicke prichute. Jak na to dite jednou naucis, budes mit potiz do nej nacpat mleko neochucene. Radeji bych ted trpelive nabizela normalni UM (klidne zkousej ruzne znacky), zkousela hrnecek, po lzickach.

Taurielka
Stálice 90 příspěvků 23.03.18 06:45

@Cuddy zkouším přes měsíc, už jsem vyzkoušela všechny značky. Z hrnečku, lahvičky z dudlíkem, po lžičkách. Nechce. Jakmile zjistí co to je, zavře pusu a prostě nechce :nevim: ze sunaru 2 mu dělám kaši k večeři, tu sní, ale samotné mléko ne.

KristynaTita
Kecalka 338 příspěvků 23.03.18 07:14

A co mleko ochucovat po domacku? Banan se da na jemno namixovat

Janli
Závislačka 3764 příspěvků 7 inzerátů 23.03.18 07:30

Přilchutě bych do něj nervala. Zkus míchat MM s UM a postupně přidávat množství UM, aby si zvykl na jinou chuť postupně. Takhle jsem převáděla dítě z UM na kravské. Za týden se zadařilo.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 23.03.18 07:39
@KristynaTita píše:
A co mleko ochucovat po domacku? Banan se da na jemno namixovat
:palec:

obecně jsou UM čím dál slabší. Porovnej výživové údaje, obsahy vitaminů, minerálů na 100ml mléka. Dva měsíce předem mi přijde teda dost brzo. Spíš je lepší dávat nižší číslo malinko dýl než naopak, ale ty jsi matka. Když už musí být ta příchuť, pak bych raději rozmixovala do S2 banán, banánu můžeš postupně ubírat až si zvykne čistě na neochucenej S.

Taurielka
Stálice 90 příspěvků 23.03.18 07:40

@KristynaTita to sice jo, ale v noci banán mixovat fakt nebudu.
@Janli MM už mi odstříkat nejde a obyčejné kravské mu dávat nechci

Prosím vás, nežádala jsem o info co byste dávaly a nedávaly vy. Zajímalo mě, jaký je rozdíl mezi označením 2 a 3 a zda by vadilo mu už teď dát 3.

Taurielka
Stálice 90 příspěvků 23.03.18 07:41

@králíkovna děkuji za radu k tématu. S tím postupným ubiranim banánů by to mohlo jít :palec:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 23.03.18 08:06

@Taurielka tak na noc si kup jednu pixlu toho banánovýho a míchej mu to, nejdřív dej 1 odměrku normálního a zbytek s příchutí, další noc 2 odměrky obyč atd. Nebo si mixni banán do lednice, když bude v zavřené krabičce, tak sice zčerná, ale nezkazí se. Myslím, že tahle piplačka bude tak na týden

Uživatel je onlinewarita
Kelišová 6408 příspěvků 23.03.18 08:10
@Taurielka píše:
@Cuddy zkouším přes měsíc, už jsem vyzkoušela všechny značky. Z hrnečku, lahvičky z dudlíkem, po lžičkách. Nechce. Jakmile zjistí co to je, zavře pusu a prostě nechce :nevim: ze sunaru 2 mu dělám kaši k večeři, tu sní, ale samotné mléko ne.

Moje sestra, kdyz ji mama ucila na UM tak nechtela ani za boha UM pit. Mama nechala vyhladovet a do 3 dnu pila UM jako profik. Ono to je o zvyku, ale pukod mu to nabidnes jenom jednou a on to odmitne a ty uz pak nedas, tak nema jak si na to zvyknout.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejpevnější zadek světa: Sexy Ukrajinka je známá jako žena s železným pozadím

Dře jak kůň a drží extrémní diety, aby byla na „prknech“ ta nejlepší a... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama