Kdo používá Sunar complex 1?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza209
Nováček 9 příspěvků 12.04.18 10:44
Sunar complex 1

Ahoj holky, je tu někdo, kdo používá Sunar complex 1? Jak po něm vaše děti kadí?? Dr. nám ho doporučila jelikož po Nutrilonu, Bebe i Hippu se malý sám nevykaká a musíme pomáhat rourkou. Děkuji za info :kytka:

Reklama

Reakce:

movahu
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.04.18 10:49

@Tereza209 my davame sunar complex 1 a super :) predtim jsme tedy zkusili jen nutrilon a malou to uplne zabetonovala a sunar nam sednul a pomohl :) ale stejne to budete muset vyzkouset, protoze me kamaradce zase sunar delal problemy :nevim:

uzovka10
Nováček 4 příspěvky 12.04.18 11:16

Ahoj já můžu doporučit Sunar Expert AR/AC, ten je přímo na zácpu a drobné ublinkávání. Taky se malý po nutrilonu a hippu nemohl vykakat, museli jsme používat rourku. Po přechodu na tento sunar malý začal kakat sám, od té doby jsme rourku nepoužili, přestala i kolika na kterou malý strašně trpěl.

Katushka 7
Kecalka 227 příspěvků 12.04.18 14:50

Ahoj mi ho malý zvracel, ale to už je dva roky zpět. Ale někde jsem viděla výsledky nějakého testu, ale už si nevzpomenu kde a Sunar Complex dopadl nejhůře co se týče karcinogenních látek. Nejlepší bylo Hami, HiPP, babylove…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama