Reklama

Kdo používá Sunar complex 1?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza209
Nováček 9 příspěvků 12.04.18 10:44
Sunar complex 1

Ahoj holky, je tu někdo, kdo používá Sunar complex 1? Jak po něm vaše děti kadí?? Dr. nám ho doporučila jelikož po Nutrilonu, Bebe i Hippu se malý sám nevykaká a musíme pomáhat rourkou. Děkuji za info :kytka:

Reklama

Reakce:

movahu
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 10:49

@Tereza209 my davame sunar complex 1 a super :) predtim jsme tedy zkusili jen nutrilon a malou to uplne zabetonovala a sunar nam sednul a pomohl :) ale stejne to budete muset vyzkouset, protoze me kamaradce zase sunar delal problemy :nevim:

Katushka 7
Kecalka 252 příspěvků 12.04.18 14:50

Ahoj mi ho malý zvracel, ale to už je dva roky zpět. Ale někde jsem viděla výsledky nějakého testu, ale už si nevzpomenu kde a Sunar Complex dopadl nejhůře co se týče karcinogenních látek. Nejlepší bylo Hami, HiPP, babylove…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama