Ztráta mléka v jednom prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.04.18 14:39
ztráta mléka v jednom prsu

Ahoj, v jednom prsu jsem skoro přišla o všechno mléko. máte nějaké tipy jak mléko zase navýšit?

Přečtěte si článek: Jak podpořit laktaci

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13089 příspěvků 10.04.18 14:47

Mně se to taky stalo, dítě bylo jen na jednom. Nic nepomohlo.

Žena Vlk
Kecalka 464 příspěvků 10.04.18 14:54

Já bych co nejvíce přikládala k tomu „postiženému“ prsu, a podpořila to vydatným pitím. Výborné jsou čaje stimulující laktaci, mají je v každé lékárně, a asi i v drogeriích.

Azallea
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 10.04.18 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj, v jednom prsu jsem skoro přišla o všechno mléko. máte nějaké tipy jak mléko zase navýšit?

Já mám taky jeden jen tak na půl plynu, ale lepší se to odsáváním. Nakojím z obou prsů a pak asi po 30 min z toho prsu ještě trochu odstříkám. Čím víc z něho kojíš a odsáváš, tím víc se tam tvoří mléko. A jinak taky mám ty kojící čaje, tak snad k něčemu jsou.

@Hadumi píše:
Mně se to taky stalo, dítě bylo jen na jednom. Nic nepomohlo.

Nezůstal ti ten kojící prs po odstavení větší než ten druhý? Já právě jak mám v jednom hodně mlíka a v druhým málo, tak jsou jinak velké, nerada bych, aby mi to tak zůstalo…

jamik1416
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 15:07

Taky se mi to stalo :( kojila jsem dcerku více než osm měsíců z jednoho prsa a v pohodě. Nepomáhalo mi teda nic, více přikládat (nechtěla, protože prostě neteklo), kojící čaje jsem taky pila… stalo se nám to v půl roce a kojila jsem ji nakonec víc než 14 měsíců. Není to neobvyklé, to zvládnete.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 15:12

jamik1416
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 15:11

A prsa se po odstavení srovnaly :)

Hadumi
Extra třída :D 13089 příspěvků 10.04.18 15:24

@Azallea ještě jsem neodstavila, tak nevím, jinak velká jsou, mě to tedy nijak netrápí :lol:

Lenka_Hal
Závislačka 3987 příspěvků 10.04.18 17:25

Ja vzdy mela problem s levym, u predesleho ditete jsem to trochu podcenila a ke konci kojila prakticky jen z praveho. Ted uz kojim 16mesicu a drzi se to. Zacinam vzdy z leveho, z praveho dokrmim, i kdyz ted uz to tak nejak osulim v noci, protoze proste usnu…Kdyz jsem v praci a musim odsat, vzdy necham pumpu chvili jet dyl jen s levym.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama