Sunar complex a zvracení

73
23.4.20 06:51

Sunar complex a zvracení

Ahoj, mám 13ti denní holčičku. Od začátku kojím přes klobouček kvůli vpáčeným bradavkam, bohužel přes to si nedokáže vzít zatím tolik, kolik potřebuje, a tak už v porodnici zavedli dokrm UM. V tom pokračujeme i doma. Jenže jsem teď dostala antibiotika, na která nemůžu kojit, takže teď budu týden odsavat a vylevat mliko, abych si mléko udržela. 4.den nás pustili z porodnice, měli jsme ještě nějakou zásobu UM od nich (HiPP combiotik laktační forma mléka), ale pak došlo a cca 5-6 dní už jedeme na Sunaru complex. A teď, jak musím malé dávat jen to UM, tak se stává, že jedno krmení úplně v pohodě, žádné ublinknutí nic a druhé vyvrací takových 10-15 ml ???? vždycky vypije 90ml, nekdy trochu nechá.. máme zkusit jiné UM? Případně jaké byste doporučili? Je mi ji chudinky líto ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
231
23.4.20 07:26

@Katies1104 ahoj, malej od narození pil na noc Sunar premium a pak jsem mu zkusila někdy po půl roce dát complex a zvacel po něm jako blázen. Takže jsme se zase pokorně vrátili k premium. Zkoušeli jsme to víckrát, ale vždycky to šlo ven. Tak třeba ji taky nesedl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
23.4.20 07:29
@Tyna15 píše:
@Katies1104 ahoj, malej od narození pil na noc Sunar premium a pak jsem mu zkusila někdy po půl roce dát complex a zvacel po něm jako blázen. Takže jsme se zase pokorně vrátili k premium. Zkoušeli jsme to víckrát, ale vždycky to šlo ven. Tak třeba ji taky nesedl :)

A zvracel pokaždé? Mě je právě divný, že jedno krmení v pohodě, druhý zvrací :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
23.4.20 07:31

Zvraci obloukem nebo jen ublinkne?10ml neni zvraceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
23.4.20 07:35
@Kaci89 píše:
Zvraci obloukem nebo jen ublinkne?10ml neni zvraceni

No spíš ublinkne, ona má vždycky hlavičku otočenou na stranu, tak to moc nepoznám, jestli to jde obloukem :? A když leží na zádech, tak ji to třeba trošku zavadi v krku, rozkasle se a pak to letí ven taky no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
23.4.20 09:30

Nebála bych zavolat doktorce :), nebo se poradit v lékárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.20 15:08

Mám úplně stejný problém malej mi někdy po jídle jen ublinkne a je v pohodě a z toho po dalším jídle třeba ublinkava i po 2 hodinach někdy mlíko někdy třeba jen vodu, měli jsme HiPP bio combiotik 1 a za mě bylo super ale to blinkani mě štve tak sem chtěla zkusit přejít na jiné mléko a vybrali jsme Sunar premium ale když se poblinka tak to zapáchá jako zvratky máte s tím zkušenost prosím nebo to zapáchá jen nam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat