Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Ahoj, zdravím vás všechny a jdu si pro radu. Máme holčičku, rok a půl starou a cca od 4 měsíců spinkala celou noc bez probuzení. Potom, asi před dvěma měsíci byla nemocná a neměla vůbec chuť k jídlu, potom se budila v noci a vyžadovala mléko. Od té doby se každou noc (naštěstí jen jednou) budí a dokud mléko nedostane, pláče. Přijde mi už velká na to, aby v noci nevydržela bez mléka, navíc, když to už krásně zvládala dřív. Vodou jí neošalím, ani jí neuhladím. Máte někdo nějakou radu? Nebo prostě vydržet několik nocí s pláčem a pak se to srovná? Díky předem a přeju fajn den ![]()
@Kiari s pláčem to nedělej, jde to lehko, když víš jak
dítě vydrží bez krmení od cca 4 měsíců celou noc ( což samozřejmě ale není důvod to tak brzy končit, hraje zde roli víc věcí), takže rok a půl staré úplně v klidu. Jde o to jí odnaučit se budit na krmení. Budí se ti stejný časy?
Příspěvek upraven 21.04.20 v 13:29
@Kiari jo a ještě - kojis, nebo je na umělém? Každý se dělá trochu jinak, tak abych poradila dobře ![]()
@Kiari nebo jinak - tady to máš
verze pro kojené i nekonečné dítě. Vyzkoušeno na pěti dětech, kojených i nekojených
poslední jsem takhle odstavovala před dvěma týdny (nekojené, sedmiměsíční) a za tři dny bylo hotovo
tak držím palce
@Bídžej - je na umělém a budí se přibližně ve stejný čas. Moc děkuju, projdu si to ![]()
@Kiari Zdravim, mohu se prosim zeptat, zda to fungovalo? Syn ma 13 mesicu a mam to stejne, moc dekuji za info ![]()