Sunar expert ha 1

6.2.20 12:39

Sunar expert ha 1

Dobrý den maminky mám dotaz na ty které dávají sunar expert ha 1? Jestli miminko po něm nebolí bříško?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.2.20 12:49

Musíš vyzkoušet a budeš vědět. Každé miminko je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 12:59

To já vím ze je každé jiné jen už sem vyzkoušela toho opravdu hodně hipp, nutrilon bez laktozy jelikož měla střevní chřipku a potom měla tuhou a zelenou stolici po hippu sice kadila pěkné ale po každém jídle se kroutila :( dávám ji espumisan měli jsme biopron teď jsem zkusila biogaiu a mě přijde ze ji nepomáhá nic už to sice není tak hrozne jako na začátku ale bolesti mívá stejně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 13:14

@Lussy248 vyzkoušej a uvidíš. Jinak hodně masíruj bříško, je na to super gel jmenuje se pupík, je takový mentolový a synovi pomáhal krásně. Potom dávat hodně na bříško a cvičit s nožičkama. Taky je super nechat mimčo nahé na podložce ať si prokope nožičkama. Jinak synovi espumisan ani biogaia nepomohli, ale hodně nám pomohl sab simplex. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 13:21

Všechno co jsi psala jsem zkoušela ten pupík pomohl ale jen chvíli nozickama cvičíme občas si prdne a je klid ale za chvíli zas… byli jsme v nemocnici kvůli střevní chřipce, dělali ji různá vyšetření a vše v pořádku akorát je prý dost zaplyněna ale žádný důvod který by to nadýmání způsobovalo nenašli… prý ze to kolem toho 3 měsíce odezní samo což doufám nebo už fakt nevím je to sice o hodně lepší ty začátky byli fakt šílené já ani chlap a ani nase 3 léta dcera jsme se měsíc nevyspali :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama