Sundává si klobouček z hlavy

102
2.5.05 22:03

Sundává si klobouček z hlavy

Ahoj všichni,
potřebovali bychom PORADIT. Náš desetiměsíční si při každé vycházce ven sundá kšiltovku nebo klobouček okamžitě po tom, co mu ho na:,–(ím. Doteď jsem to neřešila, čepice byly zavazovací. Nevíte jak to udělat, aby si ten klobouček nechal? Přece na něj nebudu přišívat šňůrky!?Díky Lilu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

278
2.5.05 22:14

Ahoj Lilu,
tohle sice zatím neřeším (a doufán že ani nebudu) ale známá má kluka který dělá to samé. Zatím to řeší skutečně šňůrkami, nic jiného nepomáhá. Ještě mě napadá, že jsem viděla i něco na gumičku. Ale jestli ti to pomůže??? Možná nebude čepici vnímat při nějaké hře ?

Naší parádnici stačilo ukázat jak jí to sluší a pochválit. Od té chvíle kloubouky nesundává 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
2.5.05 23:00

Ahoj Markmark,
dík za radu, asi budu muset přece jenom přišívat. Náš Mojek parádník teda není, na parádu to asi nezahraju. Měj se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
2.5.05 23:29

Přidávám se ke šňůrkám :)

Náš syn také nenechal klobouček, nebo čepici na hlavě déle než deset vteřin a tak jsme zakoupili pěkný klobouček se šňůrkou, dost širokou a zapínající se na suchý zip…takže to šlo na:,–(it rychle a vypadalo to taky dobře. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
3.5.05 06:43

To buď ráda, že to jenom sundává. Kamarádka má chlapečka, který jim na jaře začal z ničeho nic padat na zem, jako by omdlíval, ale ze země se vždycky zvednul a byl v pohodě. Dělali mu i různá vyšetření, myslím že CT, fakt se o něho báli. Pak jednoho dne ztratili při takovém pádu kšiltovku..... . Víš proč jim padal? On se pořád koukal nahoru na ten kšilt, dokud nepřepadnul dozadu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
291
3.5.05 07:12

Radino,
Je mi jasné, že rodiče toho chlapečka museli mít hrozný strach…ale mě to hrozně rozesmálo :)

Dětičky jsou prostě kouzelné…a to jak přemýšlejí je neskutečně originální :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.5.05 19:59

Ahoj Radino,
tady Lilu (zase mě to nepřihlásilo), je to teda hrozný, ale já už jsem se dlouho tak nenasmála. Čauky

• Nahlásit
  • Citovat
12466
3.5.05 20:16

Ahoj Lilu, musim te zklamat ale nas syn (10 mesicu) si umi sundat cepicku i zavazovaci. A dela to mooc rad. Reseni neni…takze vetsinou pulhodiny nandavam a pak jezdime bez cepicky :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
3.5.05 20:18

K čepičkám moc neporadím. Terka je taky sundává a já nasazuji. Uvidíme kdo vydrží déle.

Radino - čekala jsem co z toho vyleze…fakt jsem se nasmála. Chudáci rodiče…ale fakt krásná příhoda :P :P :P

Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.5.05 20:28

Ahoj vsichni, my take nasazujeme stale dokola kloboucek a obcas ho i prejedeme omylem kocarkem :D

takze koukam jsme na tom vsechny stejne :P

Simona&Kristynka(10 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
314
3.5.05 20:45

Taky se připojuji - nám kšiltovka taky věčně leží přejetá pod kočárkem. Je všude možně, jenom ne na hlavě.
Jsem ráda, že v tom nejsme sami. Klouboučkům a kšiltovkám zdar.
slávina + matýsek 13m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.5.05 21:30

Ahoj všichni,
my máme fintu po kamarádce, jednu čepici na hlavu, druhou do ruky. vpřípadě sundání první, putuje na hlavu druhá
Gabra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1128
3.5.05 21:43

Holky takhle jsem se už dlouho nezasmála :lol: Čauky Lenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
3.5.05 22:17

Já jsem se taky pěkně nařehtala :lol: :lol: :lol:
Dneska jsme byli venku taky s kloboučkem, a taky párkrát elegantně letěl z kočáru :D
To s těma dvěma čepičkama je dobrý nápad, zkusíme to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.5.05 22:29

No můj chlapeček si sudává taky všechny čepičky ať jsou zavazovací nebo ne. Ale s oblibou si také sundává botičky (jde mu to přímo skvěle). Ztracená čepka stojí pár korun, ale my jsme ztratili i několik botiček a to není zrovna moc levné.
Ta příhoda s kšiltem je fakt výborná.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama