Sundavá si pásy v autosedačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 03.07.11 13:28
Sundavá si pásy v autosedačce

Doufám, že tady diskuze nebyla. Mám docela boj s dcerou. Když jí zapnu v autosedačce do pásů, po chvilce z nich ty ruce prostrčí úplně bez problémů jakoby ven. Pak je uchycená jen kolem pasu. Zastavím, vrátím ruce zpět do pásu a opět vytahuje. Nevím co s tím, nepomáhá vysvětlení po dobrym ani po zlym. Podle okolí soudím, že nejsem sama, komu to dcera dělá. Jak to mám řešit ? Nepomáhá ani když pásy utáhnu úplně naplno.
Máme autosedačku maxicosi Tobi ale kámoška má podobnou zkušenosti i s roomerem… jak je možný že se dítě z pásů tak lehce vysmekne???

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 03.07.11 13:32

Take jsem to tady resila, byla to hruza, nekam jsem s ni jela,za chvli jsem se otocila a ona ruce z pasu venku, jsem myslela, ze me klepne, snazila jsem se vysvetlovat, ale bylo to k nicemu, jednou jsem ji vytahla a dala ji poradne do zadku a od te doby to neudelala. Ted to obcas udelat chce, hlavne kdyz jedeme dele, ale uz chape, ze nemuze, protoze by se ji mohlo neco stat.
Myslim, ze Steeve me tady tenkrat radil, ze on dceru dokonce vysadil z auta, kdyz to udelala. :wink:

Janafugi
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 03.07.11 13:33

ahoj, přesně tohle mi dělal syn. Já mu doprostřed pásů našila zapínání (jako je na pásku u kombinézy). Potom už ty ruce ven nedostal. :mrgreen:

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 03.07.11 13:44

Syn tohle taky dělal, když mu byl cca rok a půl. Pak jsem ho vysadila z auta a řekla, že teda půjdeme pěšky, když nezůstane připoutaný, řev jako blázen, od té doby to ještě jednou zkusil, dostal přes ruce a dobrý. Teď si naopak při otevření dveří sám leze do sedačky a ruce provlíká, říká „eště udělat cvak, maminko“ a o vylézání se vůbec nesnaží. Asi je to tím, že v tomhle věku objeví, že to jde, a zkouší to, jako všechno…

Janafugi píše:
ahoj, přesně tohle mi dělal syn. Já mu doprostřed pásů našila zapínání (jako je na pásku u kombinézy). Potom už ty ruce ven nedostal. :mrgreen:

To je dobrý nápad, mohlo by to pomoct, budu si pamatovat pro malou, jestli taky začne zlobit :)

Crystal87
Generální žvanilka 23901 příspěvků 03.07.11 13:50

Náš syn to taky dělal pomohlo postrašení že když nás zastaví pan policajt tak mu dá na zadek,pokutu a už by s náma nemohl nikam jezdit. :oops: :oops: Byl to horor dělal to neustále až toto zabralo ted už to nedělá ale čekám že to pak začne dělat mladší :cert:

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 03.07.11 14:20

taky to ted prožívám… nejhorší je jak se otočím, a maly visí vykloněný ze sedačky a prostředkem auta se dívá předním sklem ven..

říkám si proč jsem kupovala tak drahou a bezpečnou sedačku (romer king),když jsem s tímto přístupem mohla koupit sedačku za 600 Kč z Tesca. :zed:

Na staršího platilo přitáhnout tak,že měl ty spodní zařezané ve stehýnkách. Mladší je urputnější… Vysazení z auta asi zkusím - to by mohlo zabrat, když zabírá zabavení hraček,když s nima dlouhodoběji nesprávně zachází… :zed:

acinka
Závislačka 4536 příspěvků 03.07.11 14:20

Pže policistu na silnici těžko potkat, „hrozili“ jsme panem kamioňákem :mrgreen: Přeci jen se vyskytují na silnici kamioni a dodávky častěji, navíc jsou výš nad autem, takže je děti z auta krásně vidí. Takže: Rychle si to nandej zpátky nebo to uvidí pan kamioňák a bude se zlobit.
Pochybuji, že to pomůže jako univerzální rada, ale tak zkusit se to může :palec:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 03.07.11 14:27

Dceři je rok a půl, nevím jestli to bude ochotná pochopit, každopádně to vyzkouším. někdy na ní domluva zabírá.

Tuhle sme jeli a když sem přibrzdila na křižovatce, ťukla se do hlavy a pak se do těch pásů začala sama soukat. Nestalo se nic hroznýho, ale podle mě se lekla a trochu to zabralo…

Přišít na pásy přesku mě napadlo taky, dokonce jí tady mám… případně zkusím i to…

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 03.07.11 14:33

jako známých starší chlapeček je drsně poučený,že když pojede bez sedačky a nabourají,tak mu vytečou střeva z bříška, vyteče mozek z hlavy a tak,ale je mu pravda už skoro 8 let…ale fakt ke strejdovi do auta bez sedačky nesedne ani na 100 m jízdy… :wink:

MUFICE
Hvězda diskuse 48655 příspěvků 03.07.11 14:43

U nás je to úplně stejný, pásy v autosedačce si sundá, i když je má maximálně utažený. Máme také autosedačku Maxi Cosi. Bojím se, že se časem rozepne komplet. Ted je mu teprve 16 měs.

Chawa
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 1 inzerát 03.07.11 14:48

Stejný problém, zhruba ve stejném věku. Z USA jsem si přivezla takovou přezku, která se upevňuje na vnější pásy, co vedou od ramen (zhruba napůl „cesty“ mezi rameny a upínací přezkou), jakoby je přibližuje k sobě a dítě se nemůže vysoukat. Nevím, zda je tady k dostání, zkusím zagooglit a dám vědět.

Chawa
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 1 inzerát 03.07.11 14:50

Pro vysvětlenou..... Nevím, jestli to je dobře vidět, dávám sem první, co jsem našla (ale je to v malé sedačce). Ta přezka uprostřed (dělá se i pro větší sedačky).....

http://www.walmart.com/…zle/15042680

Jinak na rychlo nemohu nic na českých stránkách najít, možná by to bylo otázka pro Steeva.....

Chawa
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 1 inzerát 03.07.11 15:00

Tohle je ono.....

http://www.google.com/…ucts/catalog?…

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 03.07.11 15:09

Jo, máme besafe a je to to samé, jeho láká rozsvěcení světla nad dveřmi, takže se vyvlíkne a rozsvěcuje a zhasíná „koko“ :roll:
Sedačka je do 18kg, ale velikostně je mu tak nadoraz, ale na sedačku od 15kg je zase malý, takže budem kupovat sedačku 9-35kg, která má pro tu váhovou kategorii od 9-18kg místo pásu pultík.

evi3
Extra třída :D 11828 příspěvků 03.07.11 15:34

Dcéra, to robila a dlho nepomáhalo nič. Až raz pred rokom, to mala 2,5 roka, nás zastavili policajti na kontrolu dokladov. Manžel predniesol na poliša vážnym hlasom, že máme holčičku, která nechce mít pásy. Policajt okamžite pochopil, cez okienko, ktoré manžel otvoril strčil dnu hlavu a vážne na dcéru prehovoril. Tá sa úplne zaborila do sedačky a odvtedy žiadny problém :mrgreen: . Ale tie pásky cez hrudník, to je dobrý nápad :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >