Sušička Lg na jaky program susite?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Inka85
Kecalka 387 příspěvků 20.12.15 22:52
Sušička Lg na jaky program susite?

Ahoj holky na jaky program susite v Lg sušičce a máte zkušenost ze se prádlo nezmensi?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21426 příspěvků 1 inzerát 20.12.15 22:53

Tak lg nemam, ale rekla bych, ze zalezi, co susis, ne?

Inka85
Kecalka 387 příspěvků 20.12.15 23:02

@pikola proto me zajímá na jaky program co kdo suší a jestli má vychytane který je nejlepší..

nozu
Extra třída :D 12595 příspěvků 21.12.15 06:24

Mám teď nově sušičku beko. sušila jsem ložní prádlo včetně prostěradel na bavlnu, jemné na syntetiku i mix syntetika/bavlna na program mix. nic se mi nesrazilo, jen ten mix se pořádně neusušil. to ještě budu muset doladit.jo a taky zimní bundu na program sport. ten to teda taky nevzal úplně dosucha, ale na ramínku do rána doschla s přehledem. ono hlavně záleží na tom, jak kvalitní máš oblečení, které do sušičky cpeš. pravda je, že svoje pracovní halenky, které mají ikonku, že do sušičky nesmí, jsem tam nedávala. zatím sbírám odvahu :-)

araw
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 21.12.15 07:07

Sušit podle materiálů. Jinak já razím heslo, že co se v sušičce smrskne, nemá u mě doma co dělat :mrgreen: takže buď to přežije, nebo to jde do věčných lovišť, ale zatím přežívá vše

araw
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 21.12.15 07:08
@nozu píše:
Mám teď nově sušičku beko. sušila jsem ložní prádlo včetně prostěradel na bavlnu, jemné na syntetiku i mix syntetika/bavlna na program mix. nic se mi nesrazilo, jen ten mix se pořádně neusušil. to ještě budu muset doladit.jo a taky zimní bundu na program sport. ten to teda taky nevzal úplně dosucha, ale na ramínku do rána doschla s přehledem. ono hlavně záleží na tom, jak kvalitní máš oblečení, které do sušičky cpeš. pravda je, že svoje pracovní halenky, které mají ikonku, že do sušičky nesmí, jsem tam nedávala. zatím sbírám odvahu :-)

Mě přijde, že snad všechno má ikonku, že to nesmí do sušičky :mrgreen: :mrgreen: Mrskla bych tam jednu a vidělo by se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aleba
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 51 inzerátů 21.12.15 07:11

Mám LG. skoro vše dávám na syntetiku, jen ručníky a ložní prádlo na bavlnu. Vůbec tam nedávám trika s „gumovejma“ obrázkama (první který jsem tak mrskla, jsem vyndala takřka bez obrázku :? )
A zatím jsem se neodvážila zkusit sušit dětské punčocháče :oops:

nozu
Extra třída :D 12595 příspěvků 21.12.15 14:12

@araw hele, já se chystám na podobný přístup. prostě si protřídím šatník a bude obnova. s tímto heslem jsem tam hodila zimní bundu a ona přežila. tak holt nová zatím nebude :mrgreen: :mrgreen:

AnastazieB
Echt Kelišová 8778 příspěvků 21.12.15 15:43

Suším všechno na program Bavlna do skříně plus. Trvá tři hodiny, cca 7 kilo prádla. Ale žádné náročné kusy nemáme, jen samou bavlnu, úplet, fleece, ponožky a trenky.

3HE
Generální žvanilka 22116 příspěvků 11.10.16 11:19
@aleba píše:
Mám LG. skoro vše dávám na syntetiku, jen ručníky a ložní prádlo na bavlnu. Vůbec tam nedávám trika s „gumovejma“ obrázkama (první který jsem tak mrskla, jsem vyndala takřka bez obrázku :? )
A zatím jsem se neodvážila zkusit sušit dětské punčocháče :oops:

Prosím, kterou LG máte? děkuji

3HE
Generální žvanilka 22116 příspěvků 11.10.16 11:20
@AnastazieB píše:
Suším všechno na program Bavlna do skříně plus. Trvá tři hodiny, cca 7 kilo prádla. Ale žádné náročné kusy nemáme, jen samou bavlnu, úplet, fleece, ponožky a trenky.

také lg, prosím, který typ? děkuji.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.10.16 12:19

Ja mam LG RC7055AH6Ma jsem spokojena. Susim bud na smisene nebo na bavlnu, suseni na skrin.

3HE
Generální žvanilka 22116 příspěvků 11.10.16 13:23
@Devuska píše:
Ja mam LG RC7055AH6Ma jsem spokojena. Susim bud na smisene nebo na bavlnu, suseni na skrin.

no hurááá :dance: konečně někdo po třech dnech hledání :dance:
Těch sušiček je hodně a mne stále láká tato… intuice? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

můžu se tedy zeptat? máš s bílými dvířky nebo prosklenými? e-shopy to ukazují různě - jsem zmatená…

• jak dlouho ji máš? vše o. k.? předpokládám, že ano :palec:
  • co ten samočistící kondenzátor? v čem spočívá jeho údržba? trochu se obávám poruchy…

programy - mix? - refresh (osvěžení oděvů), krátký program - např. vysušit ručníky po koupání… lze?

Jsme dva ddospělí a dvě předškolní děti - stačí pračka 7kg a suška 7kg? nebo sušku raději 8kg?

3HE
Generální žvanilka 22116 příspěvků 11.10.16 13:33

@Devuska mám nyní pračku na max 800ot - prosím, dokážeš odhadnout, jak dlouho budu sušit? ať to není 4hodiny :mrgreen: co myslíš? Vím, že to není ideální… ale chce to zkusit a případně pak koupit i novou pračku… obojí nyní není možné.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.10.16 13:40

@3HE Mam ji jenom chvilinku, asi mesic, tak se pokusim odpovedet na co nejvice veci, ktere te zajimaji, ale uplne vse na ni vyzkousene nemam :/
Je s plastovymi dvirky. Ale pozor, jde o material bubnu. Za stejnou cenu byva nabizeny model, ktery neni vevnitr nerezovy a to me v Datartu (tam jsme kupovali kvuli nejlepsi doprave s vynosem) nedoporucili. Takze plna dvirka, nerez a cena byla necelych 15tis.
Mame ji teda mesic, jsme zatim spokojeni. Od LG mam dvaroky pracku a nemuzu si vynachvalit, proto padla volba i na susicku od teto znacky.
Kondenzator se prave neudrzuje nijak. A ano, muze se pokazit :( V tomdle ohledu muzou vyhravat jine znacky, kdy vezmes vysavac a vycistis to sama. Rucniky po koupani bych dala klidne na nejake kratke suseni, vecer to muzu vyzkouset a dam ti vedet, jak to funguje :) Osvezeni odevu mam i na pracce, takze na susicce nepouzivam. Smrady z vareni, cigarety, takovou tu zatuchlinu ze skrine to fakt vyfouka.
My jsme jen dva, ale peru a susim velke (a smradlave) vojenske veci. Buben susicky je vetsi nez buben pracky na stejny kila. Nikdy se mi nestalo, ze to co by vzala pracka, ze by mi pak nechtela pojmout susicka. Ale veci byly lehce navlhle oproti uplne suchym v mensich objemech.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama