Sušička - prosím o zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kač23
Kecalka 128 příspěvků 23.03.19 15:39
Sušička - prosím o zkušenosti

Ahoj :)
prosím máte někdo zkušenosti s touto sušičkou? Popř. doporučte jinou, kondenzační, nejlépe do 10 tis. Hlavní důvod pořízení jsou jemné kočičí chlupy na veškerém oblečení a jelikož čekáme miminko, chci co nejvíce zredukovat zachlupení našeho oblečení, povlečení, dek atd. :zed: a také hlavně nechci mít věci pro miminko plné chlupů. Neznám nikoho v okolí, kdo by měl sušičku, tudíž prosím o rady zde.
Děkuji všem. https://m.heureka.cz/…-7433-cs-rx/

Reakce:
Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 5940 příspěvků 23.03.19 16:10

Jee beko mám… Kupovali jsme před pár měsíci, zatím spokojenost. Dávám tam všechno. Používám cyklus Mix a za hodinu je vyprano. Kravál celkem dost, jako když nakonci ždime pračka, spíš víc. Ale máme v koupelně tak neva. Košile žehlit musím, plenky jsou zkroucený, bavlněné trička párkrát trhem narovnám a pověsím a fakt to pak na těle není poznat. Máme králíka a vyndavam čisté prádlo. Hlavně cyklus s dvojím mácháním při praní dětského na 60 trvá pračce 1.45 a pak jede hodinu sušička takže během tří hodin všechno špinavé rovnám do šuplíku :palec: jo a jako jediná se nám vešla… Bacha na rozměry, nezapočítávají dvířka atd… Takže vždy u každé tak 5-10 cm rezervu na hloubku.

Kač23
Kecalka 128 příspěvků 23.03.19 16:23
@Bubla_Bučková píše:
Jee beko mám… Kupovali jsme před pár měsíci, zatím spokojenost. Dávám tam všechno. Používám cyklus Mix a za hodinu je vyprano. Kravál celkem dost, jako když nakonci ždime pračka, spíš víc. Ale máme v koupelně tak neva. Košile žehlit musím, plenky jsou zkroucený, bavlněné trička párkrát trhem narovnám a pověsím a fakt to pak na těle není poznat. Máme králíka a vyndavam čisté prádlo. Hlavně cyklus s dvojím mácháním při praní dětského na 60 trvá pračce 1.45 a pak jede hodinu sušička takže během tří hodin všechno špinavé rovnám do šuplíku :palec: jo a jako jediná se nám vešla… Bacha na rozměry, nezapočítávají dvířka atd… Takže vždy u každé tak 5-10 cm rezervu na hloubku.

Paráda.. Děkuji moc :srdce: :kytka:

medunka23
Kelišová 7367 příspěvků 23.03.19 17:23

https://susicky.heureka.cz/…y-8506-gxb1/?…

Mám tuto, skoro rok a jsem neskutečně spokojená, fakt vše hned vyprane a ususene uklizene hned ten den. Zehlim minimálně, taky záleží jak jsi náročná na žehlení, treba kamaradka stejně zehli. Co je super, tak nám neskutečně klesla vlhkost v bytě, mám 2 děti, takže pradla habaděj, tuhle susicku má i kolegyně a taky spokojenost.

AnastazieB
Echt Kelišová 8609 příspěvků 23.03.19 17:33

Mám přesně tuhle už třetí rok a jsem s ní hodně spokojená ;) . Suší skvěle, když nepřeplním buben, tak prádlo není ani zmačkané. Neměnila bych.

Kač23
Kecalka 128 příspěvků 23.03.19 17:53
@medunka23 píše:
https://susicky.heureka.cz/…y-8506-gxb1/?…Mám tuto, skoro rok a jsem neskutečně spokojená, fakt vše hned vyprane a ususene uklizene hned ten den. Zehlim minimálně, taky záleží jak jsi náročná na žehlení, treba kamaradka stejně zehli. Co je super, tak nám neskutečně klesla vlhkost v bytě, mám 2 děti, takže pradla habaděj, tuhle susicku má i kolegyně a taky spokojenost.

Děkuji :srdce:

Kač23
Kecalka 128 příspěvků 23.03.19 17:54
@AnastazieB píše:
Mám přesně tuhle už třetí rok a jsem s ní hodně spokojená ;) . Suší skvěle, když nepřeplním buben, tak prádlo není ani zmačkané. Neměnila bych.

Super, díky :kytka:

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 23.03.19 18:12

Mam od Vanoc taky Beko a jsem spokojena :palec:

Váš příspěvek
Reklama