Radiátor klasik nebo plán?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzanec
Kecalka 456 příspěvků 12.03.19 22:44
Radiátor klasik nebo PLAN?

Otázka zní jasně :), kteremu typu byste dali přednost při rekonstrukci v paneláku a proč?

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5722 příspěvků 12.03.19 22:53

Já mám v domě PLAN, jen proto, že se mi víc líbí a taky to máme dost moderní - čisté linie, hrany, celý spodní patro laděný do černo - bilo-šedá a ten radiátor k tomu krásně jde.

ToMášFuk
Nováček 1 příspěvek 12.03.19 23:05

Jde jen o design podle mně. Musí se dodržet topný výkon a připojení. Rrozdíl v ceně bude asi ve prospěch klasiku. Volil bych klasik, v paneláku mi přijde designové vybavení zbytečné

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 13.03.19 02:49

Rozdíl je jen design (a pochopitelně cena). Jestli děláte designový interiér, volte plan, pokud je to na pronájem, pak klasik. Funkčně je to stejné (máme PLAN, nebo jeho variantu).

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 13.03.19 06:09

Plan. Predelavali jsme panelakovy byt, nechtela jsem cucet ani na couhajici trubky atp. Kdyz v tom chci bydlet, chci to pekny a neresim kolik to stoji, kdyz to tam bude dalsich 20 let

Zuzanec
Kecalka 456 příspěvků 13.03.19 09:05

Děkuji všem za reakce. Manželovi se PLAN vůbec nelíbí, mně to přijde taky taková krabice do toho bytu :D ale zase je to takové čisté. Ještě mě napadlo, není PLAN na údržbu takový, že je na tom vše vidět, např. každý škrábanec atd (od dětí, zvířat…) Cenový rozdíl jsem zatím nezjištovala.

JTom
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 13.03.19 10:57
@Zuzanec píše: …že je na tom vše vidět, např. každý škrábanec atd (od dětí, zvířat…)

O tom není třeba uvažovat. Je samozřejmé, že pokud nějaké poškození přichází v úvahu, tak je na hladké ploše nápadně viditelné a v domácích podmínkách je neopravitelné. Musí se stříkat na plocho, na rozdíl od bytelných prolisů, kde deformace prakticky nepřichází v úvahu a nátěr se dá snadno obnovit štětcem. Je to jen něco bezúčelně jiného.

Váš příspěvek
Reklama