Sušička Whirpool

32
22.7.14 21:10

Sušička Whirlpool

Ahoj,
máte někdo zkušenost se sušičkou WHIRLPOOL AZA 999 s tepelným čerpadlem?
Uvažuji o koupi. děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
204
31.5.15 19:21

Ahoj, dnes jsem dlouho váhala kterou, nakonec jsem objednala AZA 799 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
7.7.15 18:10

Ahoj, presne tuto susicku jsme si poridili nedavno. Na Heurece mela super hodnoceni a musim souhlasit - vysusi skvele obrovskou hromadu pradla najednou a nemusim vubec nic zehlit. Navic z pradla dostane psi chlupy, coz je pri dvou velkych psech celkem uleva (a taky budeme mit mensi spotrebu tech valecku z Ikey). Jeste ted uvazuju, ze bych si od Whirlpoolu koupila pracku, at to mame sakumprask nove. Stara sice jeste funguje, ale prece jenom je to starsi rocnik a ocenila bych lepsi funkce, at pranim pro rodinu nestravim vzdycky cely vikend. Pokud teda mate nejaky tip na pracku, piste :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
15.7.15 20:16

Ahoj, pračky Whirpool bych se nebála, sestra jí má a cenově jsou taky přijatelné. Já mám teda osobně Beko a nedám na ní dopustit, jako jedna z mála má 50 teplotu a dost jí používám. Pokud Vám ale Vaše stávající funguje jen aby byly sladěné bych jí neměnila. Mamka měla starou Zanusku, prala skvěle, ale jak jí má v prádelně byla už od rezu nic moc, nechala se taťkou přesvědčit ať si koupí novou a během 10 let má už třetí. Když pere NEMĚNIT!!! Ty nové jsou dnes čím dál tím víc poruchové :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.7.16 18:36

Koupila jsem sušičku whirlpool HSCX 70311 a po prvním sušení nejsem spokojena. Dala jsem program bavlna extra suché a ukazovala čas 3:30 h. Už to se mi zdálo moc. Po 2 hodinách sušení se rozsvítila kontrolka plného filtru. Tak jsem program vypnula. Některé prádlo byo vlhké a že bych nemusela žehlit např. trička, to se nedá říct. Co je špatně? A na jakou hodnotu mám nastavit vodivost vody, nechápu čím se řídit? děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
30.7.16 22:56

Já tam žádnou vodivost vody nenastavuji a prádlo na extra suché mám za hodinu a kousek suché, ani extra sušení nepoužívám, protože mi to často přesuší. Dávám sušení při nižší teplotě a je suché tak za 1h 20minut.
Trička taky některá žehlím, zbytek ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
26.11.20 16:50

Holky prosím o radu 😁 koupila jsem si sušičku Whirpool, má asi 15 programu ale jen 3 na max kil to je 8. Bavlna eco z toho jsem měla prádlo vlhké tak jsem začala přát vše na ložní prádlo, ale přijde mi že to trvá dlouho. Dvě pračky se mi tam suší 3 hodinye. Tak nevím. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Prádlo je suche z toho krásně rovné, tak nevím :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3998
26.11.20 18:32

@huldynka ja vse susim na program suche do skrine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
27.11.20 13:50

Ahoj, já taky vše suché do skříně, mám na 7kg pracku i susicku. Pracka má 1200otacek a pere 1h37min na 40 stupňů a mezi tím se další várka ususi. Jinak předpokládám ze všechny programy mám na 7kg. Když mám plnejsi susicku dávám program na spací pytle a deky, ale občas to pak přesuší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat