Švadlena v Brně

Lenka270
12.3.10 12:06

Švadlena v Brně

Ahojte holky,

nevíte o nějaké dobré švadleně v Brně, která umí ušít šaty, sukni, blůzku (za rozumnou cenu), má šmrnc a se kterou jste ze zkušenosti spokojené?

Díky moc za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2908
12.3.10 13:24

Ahoj, v Jundrově Hanka Vyšínská. Šila mě i svatební šaty a je :palec: :palec: Kontakt nemůžu najít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hana Moudrá
19.6.10 18:42

nabídka šití oděvů

Ráda ušiji jakýkoliv typ oděvu.

• Nahlásit
  • Citovat
9803
20.3.14 10:21

Dobrý den! Ráda bych oživila diskuzi. Pořádáme v červenci takovou neformální svatbu, chtěla bych jednoduché bílé koktejlové šaty… zajímalo by mě, jak se tak pohybují ceny šití na zakázku, a případně jestli někdo můžete dát tip na šikovnou švadlenu v brně nebo blízkém okolí. děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.14 12:27
@KKatka23 píše:
Dobrý den! Ráda bych oživila diskuzi. Pořádáme v červenci takovou neformální svatbu, chtěla bych jednoduché bílé koktejlové šaty… zajímalo by mě, jak se tak pohybují ceny šití na zakázku, a případně jestli někdo můžete dát tip na šikovnou švadlenu v brně nebo blízkém okolí. děkuji :)

ahoj, moje kamarádka má příští týden svatbu a chtěla podobné šaty jako ty, doporučila jsem jí moji švadlenu, šití stálo se vším všudy 1200 Kč, vypadají super a kamarádka je moc spokojená. Paní bydlí a šije v Rebešovicích, chceš kontakt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9803
20.3.14 19:53

Jo? 8o jen 1200? 8o a pěkný šatky tak to paní bude šikovná, tak jo, jestli poskytneš kontakt, tak budu moc ráda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9803
25.3.14 07:16

@kočička Evička můžu teda poprosit ten kontakt, jestli ho najdeš? Docela mi už hoří koudel u zadnice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.14 10:29
@KKatka23 píše:
@kočička Evička můžu teda poprosit ten kontakt, jestli ho najdeš? Docela mi už hoří koudel u zadnice :mrgreen:

ahoj, já neměla vůbec „upozornění“, jasně, píšu - 731510629 p. Nevídalová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.14 10:30

@KKatka23

aha, už vím, proč ram nebylo, když chceš aby někdo našel něco, co mu píšeš, musíš jej „zmínit“, prostě kliknout na to, aby se to dostalo tomu člověku do upozornění na odkaz :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9803
25.3.14 11:01

@kočička Evička jjj, já občas zapomenu. Moc děkuju za kontakt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.14 14:02

@KKatka23

ještě jsem ti chtěla říct, nevím, jestli to nevyznělo dvousmyslně, šití jakože i se spodničkou všitou atd.,prostě práce, né s látkou, tu jsme s kámoškou kupovaly zvlášť :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9803
26.3.14 06:03

@kočička Evička jo já jsem si to tak myslela…zas chci to levně, ale prakticky zadarmo dělá málokdo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama