Švadlenky, ušijete?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuciMik94
Nováček 9 příspěvků 12.11.18 12:10
Švadlenky, ušijete?

Ahoj holky,

měla jsem dva měsíce objednanou přebalovací podložku s výplní kuliček a teď mi napsali, že ji už výrobce nebude dodávat, byť ji nabízí ještě pár eshopů, tak není. Troufla byste si některá na její ušití? Tak abych mohla povlak svlíknout a vyprat + ideálně ne úplně savý materiál, ale spíš, ať jde dobře setřít, jako jsou třeba fatboye na sezení.

https://www.malvik.cz/…kych-kulicek?…

Reakce:
Teruskat
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 12:44

Zkuste napsat na dita.korfova@cen­trum.cz :) pěkný den.

Valerie83
Kecalka 246 příspěvků 12.11.18 13:02

na FB je skupina „Šikulíci - střihy a návody k šití pro děti i dospělé“, kde je několik desítek tisíc švadlenek… tohle nevypadá vůbec složitě. Určitě tam uspějete

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >