Švagrová a mé těhotentsví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marhulinka
Nováček 1 příspěvek 25.01.19 09:19
Svagrova a me tehotenstvi

Vsechny Vas zdravim.Je to tady muj uplne prvni prispevek :D tak snad napisu vse srozumitelne :? Je mi 28 let a jsem poprve tehotna(11tyden)­.Tehotenstvi bylo neplanovane, ale rychle jsem si na tu myslenku zvykla a zacalo se na miminko tesit. Obavy mam trochu z reakce okoli.Mam pritele se kterym spolecne bydlime uz rok. Problem je jeho sestra. O dva roky starsi. Bydli v domku vedle nas a je panovacna, dost nervozni, ve vsem chce byt nejlepsi, rekla bych ze je i dost zavistiva atd.
Sama ma tri male deti. A z nejakeho nepochopitelneho duvodu se bojim jeji reakce na me tehotestvi. Hraje v tom roli i dedictvi. Podle me si myslela ze pritel mit deti nebude a ze vse po nem zdedi jeji deti.(jde o barak, pozemky, atd)a nase dite by ji mohlo zhatit plany. Nevim, tuhle myslenku mam v hlave a nemuzu se ji zbavit.Vim,ze je to zvlastni. Navic jsem si jista, ze me bude pomlouvat, ze dite nezvladnu atd. protoze doposud jsem s detma zadne zkusenosti nemela. Treba mi napiste, ze jsem cvok, ale potrebovala jsem se z toho vypsat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 25.01.19 09:22

hasíš požár, který ještě ani nevznikl. Ještě ani nic neudělala, ještě to ani neví, ale ty už víš, jak tě bude pomlouvat, jak bude vzteklá kvůli dědictví a tak. Ano, je to přehnané z tvé strany.

kve-tinka
Závislačka 4657 příspěvků 1 inzerát 25.01.19 09:23

Ano, jsi cvok :mrgreen: ;) trosku hormóny,ne? Treba jeste budes za svagrovou rada, ze ti pomuze, vysvetli atd. Vase deti budou dedicove az po svagrove a partnerovi.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6127 příspěvků 25.01.19 09:24

ja nevim, mě bylo vždycky jedno, co si o mě kdo mysli a co o mě říká ;) .....moc nechapu lidi jejichž životy se točí jen kolem techto řečí :nevim: není to jedno? :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12160 příspěvků 25.01.19 09:27

Vždyť to ještě ani neví a ty uz vytvaris černé scénáře. Řekni ji to co nejdřív, ať se tech představ zbavis

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 25.01.19 09:28

Mladí lidé uvažují o tom kdo co po kom zdědí? Jakože nechce aby její bratr měl děti aby po něm za 40let dědily její děti? Myslím že jsi malinko paranoidní.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6127 příspěvků 25.01.19 09:35
@Oplatečka píše:
Mladí lidé uvažují o tom kdo co po kom zdědí? Jakože nechce aby její bratr měl děti aby po něm za 40let dědily její děti? Myslím že jsi malinko paranoidní.

spis dost… aby ve finale o to dedistvi neslo zakl. :lol: navic ona myslim nepise, kolik je jemu, muze to byt deda nad hrobem :lol:

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 25.01.19 09:44
@Marhulinka píše:
Vsechny Vas zdravim.Je to tady muj uplne prvni prispevek :D tak snad napisu vse srozumitelne :? Je mi 28 let a jsem poprve tehotna(11tyden)­.Tehotenstvi bylo neplanovane, ale rychle jsem si na tu myslenku zvykla a zacalo se na miminko tesit. Obavy mam trochu z reakce okoli.Mam pritele se kterym spolecne bydlime uz rok. Problem je jeho sestra. O dva roky starsi. Bydli v domku vedle nas a je panovacna, dost nervozni, ve vsem chce byt nejlepsi, rekla bych ze je i dost zavistiva atd.
Sama ma tri male deti. A z nejakeho nepochopitelneho duvodu se bojim jeji reakce na me tehotestvi. Hraje v tom roli i dedictvi. Podle me si myslela ze pritel mit deti nebude a ze vse po nem zdedi jeji deti.(jde o barak, pozemky, atd)a nase dite by ji mohlo zhatit plany. Nevim, tuhle myslenku mam v hlave a nemuzu se ji zbavit.Vim,ze je to zvlastni. Navic jsem si jista, ze me bude pomlouvat, ze dite nezvladnu atd. protoze doposud jsem s detma zadne zkusenosti nemela. Treba mi napiste, ze jsem cvok, ale potrebovala jsem se z toho vypsat

No a? Jestli porodíš, jeho dítě bude dědit. Když jsem otěhotněla, myslela jsem fakt na úplně jiné věci. Kdo co zdědí mi bylo fuk.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 25.01.19 09:47
@debra.morgan píše:
spis dost… aby ve finale o to dedistvi neslo zakl. :lol: navic ona myslim nepise, kolik je jemu, muze to byt deda nad hrobem :lol:

No..jedině tak..jinak si totiž neumím představit že někdo přemýšlí nad smrtí svého sourozence.

terien
Echt Kelišová 9515 příspěvků 25.01.19 09:53

Pěkně ti hrabe :roll: tvoje starosti bych vážně chtěla mít.

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 25.01.19 10:04

Jste oba s pritelem stastni, ze budete mit miminko? Tak neres, co si mysli jeho sestra a teste se na mimco ;) i kdyby ti sebevic zavidela, pomlouvala a nenavidela te (coz ani nemusi byt), tak ti muze byt nekde ;)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 25.01.19 10:05

To je material :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 6088 příspěvků 25 inzerátů 25.01.19 10:26

Myslím, že trochu zbytečně a předčasně vyšiluješ.

Příspěvek upraven 25.01.19 v 10:44

ulice
Závislačka 2850 příspěvků 25.01.19 10:26
@terinka4444 píše:
hasíš požár, který ještě ani nevznikl. Ještě ani nic neudělala, ještě to ani neví, ale ty už víš, jak tě bude pomlouvat, jak bude vzteklá kvůli dědictví a tak. Ano, je to přehnané z tvé strany.
:palec:
Petí2
Povídálka 25 příspěvků 25.01.19 12:02

A proč by si švagrová měla myslet,že její bratr nebude mít děti? Když spolu už rok žijete tak je asi jasný,že někdy na děti dojde ne? Nebo jí snad tvůj přítel říkal,že děti nechce?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >