Reklama

Svatba 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne20
Kecalka 469 příspěvků 20.09.18 14:25
svatba 2019

Ahoj holky,
sice je to jeste predcasne, ale kazda asi chape, ze uz se tesim a ze tedy uz pokukuju a patram co a jak. S pritelem jsme se rozhodli vzit se pristi rok v zari (resp. v patek 13 zaří)… No a jelikoz budu v breznu rodit, tak premyslim, jestli se da vubec zvladnout svatba s pulrocnim ditetem, zdali mate nektera zkusenosti :D Dalsi vec je (a vim, ze je to individualni a v kazdem meste jinak, ale..) pokud nebudu chtit aby mne oddaval oddavajici z naseho mesta, da se,,objednat si,, nekoho jineho? :D

Reklama

Reakce:

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 20.09.18 14:38

Osobně bych počkala, až bude mít dítě aspoň 2 roky, víc si to uzijes.. nebo ještě teď v září, než naroste bříško..

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 20.09.18 14:42

Kamarádka se vdávala se sedmimesicnim dítětem a bylo to úplně v pohodě. Myslím, že je to lepší než s batoletem, toho je všude plno a nevydrží být v klidu. My byli jako hosti na svatbě s půlroční dcerou a taky to zvládla v klidu, koukala, co se děje a ani nepipla. Zato teď ve 20 měsících už se s ní nedá vyřídit absolutně nic, natož abych s ní vyrazila na obřad :lol:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 20.09.18 14:52

S půlročním úplně v pohodě. :palec:

Ivana 85
Závislačka 3025 příspěvků 20.09.18 14:53

@Anne20 myslim ze s pulrocnim v pohode,jeste bude dost spat a necha se pochovat temer od kazdeho.Pokud zrovna vase ditko bude zavislak,tak treba ve dvou letech uz by to bylo mnohem narocnejsi.A mi­mochodem ,,zavidim" to datum,taky bych se jednou chtela vdavat v patek 13.

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 20.09.18 14:55

Rozhodně radši s půlročním, než s dvouletým. S dvouleťačkou teď rozvažuji i například desetiminutovou cestu autobusem, jestli mi to za to stojí :-).

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 15:36

S pulrocnim bych se toho vubec nebala. To jeste lezi v kocarku a nikam neuteče ;) A jestli ho jeste obstara ten den nejaka babicka nebo chuva, aby jste se mohli venovat hostum, tak uplne v klidu :palec:

Anne20
Kecalka 469 příspěvků 20.09.18 16:04

Super, diky za nazory vsem :) Ja si prave take myslim, ze to bude v pohode, mame jeste 5 letou dcerku, ale ta je uplne v pohode vsude :D Takze bude hlidaci babicka a my si to snad uzijeme :) Ja se stejne neplanuji nijak striskat (a mozna budu kojit, takze bude vyreseno) ale je fakt, ze kdyz byly dceri 2 roky, nerikam, ze byla zlobiva, ale na svatbu ne-e :D @Ivana 85 Dekujeme, ja to datum miluju (myslim patek 13-ho) moje oblibene cislo a jeste patek, skvely :) Ted jen abych stihla shodit poporodni kila a pujde se na vec :) a co vy nejaka inspirace..budeme to mit venku v prirode, i obrad a i hostinu s prasatkem :D Tak premyslim nad vyzdobou a do jakych barev vse ladit..chtela bych si neco pokoupit postupne, at nas to nezrujnuje :D

Bubla_Bučková
Závislačka 3418 příspěvků 20.09.18 16:36

Může přijet „kněz“ ,většinou se mu platí 2-5 tisíc. S bohem nebo církvi nemusíte mít nic společného, ani nepoznáte, že je to církevní obřad, nebo naopak může zaznít obligátní co bůh spojil, člověk nerozděluj ;)

tabusenka
Kecalka 252 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 17:01

Ja jdu za svědka kamarádce tak doufam ze nevadí ze se k diskuzi připojím a budu sledovat nápady :) Ja uz mam toto za sebou, synovi byl 1,5 a taky v pohode. Užili jsme si den jen strasne rychle utekl

Anne20
Kecalka 469 příspěvků 20.09.18 18:41

@Bubla_Bučková Super napad :) ja totiz nechci toho, co je u nas na meste a oddava :)
@tabusenka Jasnacka :) a mas nejake typy na svatbu? Treba mne napadlo dat si tam ten pristroj na fotky, ze se kazdy vyfoti, vlozi do alba a prida venovani :) prijde mi to jako super napad :D

katherineanna
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 24.09.18 21:54

Vkrádám se také do diskuze. Budu se vdávat v dubnu příští rok, malému budou v té době necelé dva roky :)) Zatím máme na seznamu hostů 45 lidí (plus my tři) - celkem nás tedy bude 42 dospělých, 3 puberťáci a tři malé děti do pěti let). Budeme si dělat hodně věcí svépomocí - mám známou aranžérku, takže květiny budu platit jen materiál, zítra jedu například za kamarádkou švadlenkou udělat nějaká rozhodnutí ohledně šatů pro mě a vestičky pro syna. Hudbu mám částečně pokrytou kamarádkou a její kapelou, večer asi nastoupí DJ. I tak mám trochu obavy, abychom se vešli do nějakého rozumného finančního limitu..

Uživatel je onlinepeclen
Nováček 10 příspěvků 28.09.18 09:51

Jéé, já jsem na tom dost podobně. Mimčo se má narodit v únoru a svatbu máme naplánovanou na srpen :-) A také outdoorovou. :-P Určitě to zvládnem!

Anne20
Kecalka 469 příspěvků 28.09.18 22:08

@peclen no tak SUPER :potlesk: to víš že jo, zmaknem to ;-) jen teda já potřebuju pár kg dolů! Tak to se mi DOUFAM taky povede! :) Budu po císaři,takže budu 3 měsíce omezena cvičením :lol:

Uživatel je onlinepeclen
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 11:58

Na kila radši nemyslím ;-) Ani na to není čas. Teď ještě stavíme baráček, aby toho nebylo málo. Jsem zvědavá jestli se tam stihneme do února nastěhovat. A ještě chceme do vánoc mít hotové svatební oznámení, abychom to mohli příbuzenstvu a kamarádům, které nevidíme tak často, rozdat. Snad budeme mít brzy potvrzené místo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >