Svatba 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineAnne20
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.09.18 14:25
svatba 2019

Ahoj holky,
sice je to jeste predcasne, ale kazda asi chape, ze uz se tesim a ze tedy uz pokukuju a patram co a jak. S pritelem jsme se rozhodli vzit se pristi rok v zari (resp. v patek 13 zaří)… No a jelikoz budu v breznu rodit, tak premyslim, jestli se da vubec zvladnout svatba s pulrocnim ditetem, zdali mate nektera zkusenosti :D Dalsi vec je (a vim, ze je to individualni a v kazdem meste jinak, ale..) pokud nebudu chtit aby mne oddaval oddavajici z naseho mesta, da se,,objednat si,, nekoho jineho? :D

Reakce:

Beckyttine5
Kecalka 309 příspěvků 20.09.18 14:38

Osobně bych počkala, až bude mít dítě aspoň 2 roky, víc si to uzijes.. nebo ještě teď v září, než naroste bříško..

dickys
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 20.09.18 14:42

Kamarádka se vdávala se sedmimesicnim dítětem a bylo to úplně v pohodě. Myslím, že je to lepší než s batoletem, toho je všude plno a nevydrží být v klidu. My byli jako hosti na svatbě s půlroční dcerou a taky to zvládla v klidu, koukala, co se děje a ani nepipla. Zato teď ve 20 měsících už se s ní nedá vyřídit absolutně nic, natož abych s ní vyrazila na obřad :lol:

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 20.09.18 14:52

S půlročním úplně v pohodě. :palec:

Ivana 85
Závislačka 3083 příspěvků 20.09.18 14:53

@Anne20 myslim ze s pulrocnim v pohode,jeste bude dost spat a necha se pochovat temer od kazdeho.Pokud zrovna vase ditko bude zavislak,tak treba ve dvou letech uz by to bylo mnohem narocnejsi.A mi­mochodem ,,zavidim" to datum,taky bych se jednou chtela vdavat v patek 13.

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 20.09.18 14:55

Rozhodně radši s půlročním, než s dvouletým. S dvouleťačkou teď rozvažuji i například desetiminutovou cestu autobusem, jestli mi to za to stojí :-).

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 15:36

S pulrocnim bych se toho vubec nebala. To jeste lezi v kocarku a nikam neuteče ;) A jestli ho jeste obstara ten den nejaka babicka nebo chuva, aby jste se mohli venovat hostum, tak uplne v klidu :palec:

Uživatel je onlineAnne20
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.09.18 16:04

Super, diky za nazory vsem :) Ja si prave take myslim, ze to bude v pohode, mame jeste 5 letou dcerku, ale ta je uplne v pohode vsude :D Takze bude hlidaci babicka a my si to snad uzijeme :) Ja se stejne neplanuji nijak striskat (a mozna budu kojit, takze bude vyreseno) ale je fakt, ze kdyz byly dceri 2 roky, nerikam, ze byla zlobiva, ale na svatbu ne-e :D @Ivana 85 Dekujeme, ja to datum miluju (myslim patek 13-ho) moje oblibene cislo a jeste patek, skvely :) Ted jen abych stihla shodit poporodni kila a pujde se na vec :) a co vy nejaka inspirace..budeme to mit venku v prirode, i obrad a i hostinu s prasatkem :D Tak premyslim nad vyzdobou a do jakych barev vse ladit..chtela bych si neco pokoupit postupne, at nas to nezrujnuje :D

Bubla_Bučková
Závislačka 4036 příspěvků 20.09.18 16:36

Může přijet „kněz“ ,většinou se mu platí 2-5 tisíc. S bohem nebo církvi nemusíte mít nic společného, ani nepoznáte, že je to církevní obřad, nebo naopak může zaznít obligátní co bůh spojil, člověk nerozděluj ;)

tabusenka
Kecalka 286 příspěvků 20.09.18 17:01

Ja jdu za svědka kamarádce tak doufam ze nevadí ze se k diskuzi připojím a budu sledovat nápady :) Ja uz mam toto za sebou, synovi byl 1,5 a taky v pohode. Užili jsme si den jen strasne rychle utekl

Uživatel je onlineAnne20
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.09.18 18:41

@Bubla_Bučková Super napad :) ja totiz nechci toho, co je u nas na meste a oddava :)
@tabusenka Jasnacka :) a mas nejake typy na svatbu? Treba mne napadlo dat si tam ten pristroj na fotky, ze se kazdy vyfoti, vlozi do alba a prida venovani :) prijde mi to jako super napad :D

katherineanna
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 24.09.18 21:54

Vkrádám se také do diskuze. Budu se vdávat v dubnu příští rok, malému budou v té době necelé dva roky :)) Zatím máme na seznamu hostů 45 lidí (plus my tři) - celkem nás tedy bude 42 dospělých, 3 puberťáci a tři malé děti do pěti let). Budeme si dělat hodně věcí svépomocí - mám známou aranžérku, takže květiny budu platit jen materiál, zítra jedu například za kamarádkou švadlenkou udělat nějaká rozhodnutí ohledně šatů pro mě a vestičky pro syna. Hudbu mám částečně pokrytou kamarádkou a její kapelou, večer asi nastoupí DJ. I tak mám trochu obavy, abychom se vešli do nějakého rozumného finančního limitu..

peclen
Nováček 10 příspěvků 28.09.18 09:51

Jéé, já jsem na tom dost podobně. Mimčo se má narodit v únoru a svatbu máme naplánovanou na srpen :-) A také outdoorovou. :-P Určitě to zvládnem!

Uživatel je onlineAnne20
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.09.18 22:08

@peclen no tak SUPER :potlesk: to víš že jo, zmaknem to ;-) jen teda já potřebuju pár kg dolů! Tak to se mi DOUFAM taky povede! :) Budu po císaři,takže budu 3 měsíce omezena cvičením :lol:

peclen
Nováček 10 příspěvků 29.09.18 11:58

Na kila radši nemyslím ;-) Ani na to není čas. Teď ještě stavíme baráček, aby toho nebylo málo. Jsem zvědavá jestli se tam stihneme do února nastěhovat. A ještě chceme do vánoc mít hotové svatební oznámení, abychom to mohli příbuzenstvu a kamarádům, které nevidíme tak často, rozdat. Snad budeme mít brzy potvrzené místo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >