Svatba - novomanžel se věnoval jiné slečně

Anonymni
30.7.09 12:59

svatba

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat na váš názor. byli jsme na svatbě, vše probíhalo podle plánu, jen mě tak nějak překvapilo, že se při „veselici“ novomanžel věnoval více jedné mladé slečně, než své novomanželce. myslíte si, že je to tak na většině svatbách nebo to bylo jen tím stresem vyvolaným ze svatby, nebo něčím jiným??..nevím, jestli jsem to napsala dost srozumitelně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24919
30.7.09 13:02

chudinka nevěsta…

to jsem nazažila a ani bych nechtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.09 13:07

souhlasím s Mavy, když já jsem se vdávala tak můj se věnoval jen mě co se týče žen:o)))........to jich asi nedala kdybych zažila tu situaci

• Nahlásit
  • Citovat
12160
30.7.09 13:12

No a co ta novomanželka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.09 13:53

No ta novomanželka tak nějak nic, ona se tam bavila s jedním kámošem…tak jsem se právě chtěla zeptat, co vy na to..mě se to hned od začátku nějak nezdálo…myslíte, že už to mezi nimi moc neklape?

• Nahlásit
  • Citovat
Kac
5049
30.7.09 14:18

Třeba jsou tak zvykli se bavit ve spolecnosti :roll: 8O
Ale budeme doufam, že je to mezi nima OK!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.09 15:02

Asi byli zrovna pohadani :):) Pardon

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.7.09 16:13

no to pohádaně nevypadali,spíš mě to zarazilo, to jejich chování…nevěsta e věnovala svýmu kámošovi - chvílema mi přišlo, že s ním kdysi něco měla…tak nevím. Vrtá mi to pořád v hlavě..tohle asi nepochopím nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
12160
30.7.09 17:24

Hmmm, tak to neřeš… 8) :wink: . Nebo jsi nějak v příbuzenském vztahu? Nebo jsou to moc dobří přátelé? Pokud ne, tak bych takovou prkotinu neřešila. Třeba jsi „slyšela trávu růst“ :wink: :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.7.09 17:55

bohužel jsme moc dobří přátelé, proto mi to tolik vrtá hlavou a mrzí mě to…Ale asi fakt nemá cenu se v tom šťourat, třeba jim to tak vyhovuje..jen mě to zarazilo, když jsem si představila, že bych na tom místě byla já..brr…ani pomyslet

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.7.09 20:35

A když jste tedy tak blízké kamarádky, proč se jí tedy nezeptáš na rovinu??
My Ti tu asi těžko dokážeme poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
3
19.2.13 16:00

svatební hostina

Tera-ahoj holky.Hele potřebovala bych píchnout :lol:.V červenci máme svatbu a já mám skoro všechno zařízené, ale tu hostinu nějak nemůžu dát do kupy. Mohly by jste mi poradit, kde jste třeba byly a bylo to v pohodě. Kam bych se měla obrátit? Mě by vyhovovala Praha5-6,ale není to podmínkou. Moc vám všem děkuji za tupy…ahoooj :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.15 15:45

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak by jste řešili moji situaci. Máme svatbu s nynějším přítelem a s mým ex přítelem jsem byla na x svatbách, ovšem moc se mi nechce zvát ty lidi, kterým jsem na svatbách byla, protože to by většinou kamarádi ex přítele. S holkama nevěstama jsem se vždy bavila a dnes se s nima občas setkám ale nejsme nejlepší kamarádky. Jak by jste situaci řešili?

• Nahlásit
  • Citovat
3775
4.7.15 15:48

Pozvala bych jet ty, o které stojím…jako „na oplátku“ bych to vůbec nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6144
4.7.15 15:54

Ja taky. S kým se stykam a chci ho tam. Jinak proč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama