Svatební dar - Simpsonovi

51
25.6.20 14:06

Svatební dar - Simpsonovi

Ahoj, kdybyste dostali jako svatební dar obraz a na něm sebe a svého nastávajícího vyobrazené jako postavičky ze Simpsonových (jedna firma to dělá podle fotek), líbilo by se vám to? Maj to pěkný a postavičky vypadají věrohodně. Přemýšlím, že bych to dala kamarádce a jejímu budoucímu manželovi a ještě i nějaké peníze k tomu, ale chtěla jsem jim dát i něco osobního, originálního :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

995
25.6.20 14:12

A oni jsou fanousci Simpsonovych? To je asi hodne dulezity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 14:12

@Klidna Ahoj, pokud maji radi Simpsony, tak jo, jinak nevim. Me bys tim nedojala, nemusim je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
25.6.20 14:16

Hele pokud jsou fanoušci tak jo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42662
@Klidna píše:
Ahoj, kdybyste dostali jako svatební dar obraz a na něm sebe a svého nastávajícího vyobrazené jako postavičky ze Simpsonových (jedna firma to dělá podle fotek), líbilo by se vám to? Maj to pěkný a postavičky vypadají věrohodně. Přemýšlím, že bych to dala kamarádce a jejímu budoucímu manželovi a ještě i nějaké peníze k tomu, ale chtěla jsem jim dát i něco osobního, originálního :think:

Jen kdybych byla fanoušek a to nejsem, tak bych si to asi nikde moc nevystavila :oops:
Ale třeba karikatura by se mi i libila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546

Ne. I když je mám ráda, do bytu bych si to nevystavila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2771
25.6.20 14:17

:mrgreen: leda pokud víš Tutově, že je fakt sjíždí, jinak NE
takových kravin člověk dostane a co pak s tím
lepší je k těm penězům dát třeba hezké album na svatební fotky nebo živou kytku do bytu (dostali jsme ji třeba tak, že na ní byly navázané bankovky a jako dárek to fakt mělo u všech super ohlas, je to bezva nápad :srdce: spojí se s tím užitečné (peníze) s něčím aspoň trochu osobním, ale NE s kravinou..
nejhorší jsou fakt kýčovité obrázky a dekorace
stávají se z nich putovní předměty (v lepším případě :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
25.6.20 14:19

Já jsem fanoušek Simpsonů, ale tohle bych určitě nechtěla :)
Ale tak asi je znáš lépe, než my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24862
25.6.20 14:20

Tak za mě fakt ne.Ani kdybych je měla ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
25.6.20 14:20
@a12 píše:
Jen kdybych byla fanoušek a to nejsem, tak bych si to asi nikde moc nevystavila :oops:
Ale třeba karikatura by se mi i libila :palec:

Jo, karikatury nejsou spatne, ale obrazky spjate primo s konkretni veci jedine v pripade fanousku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
25.6.20 14:29

Ne. Zadne dekorace, karikatury ani jine pracholepy by me osobne nepotesily. Jestli jsou fandove, tak to mozna bude jine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39906
25.6.20 14:34
@Klidna píše:
Ahoj, kdybyste dostali jako svatební dar obraz a na něm sebe a svého nastávajícího vyobrazené jako postavičky ze Simpsonových (jedna firma to dělá podle fotek), líbilo by se vám to? Maj to pěkný a postavičky vypadají věrohodně. Přemýšlím, že bych to dala kamarádce a jejímu budoucímu manželovi a ještě i nějaké peníze k tomu, ale chtěla jsem jim dát i něco osobního, originálního :think:

Za mě jo :D Jestli na to koukají. Mě by taková,,blbost" potěšila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
25.6.20 14:38

Jestli maji v byte nekde Simpsons tematiku, tak mozna jo. Obalka je ale jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
25.6.20 15:05

Simpsonovi miluju, ale tohle bych si dala max do garáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39906
25.6.20 15:12
@Klidna píše:

Má ta firma stránky? Dělají něco podobnýho?
To je boží, to bych si klidně někam pověsila (ale my měli u vstupních dveří i plakát mimoňů se jmény našich potomků :jazyk: )

https://grafickekresleni.cz/…ze-simpsonu/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama