Svatební VIDEO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborahlidacka
Nováček 1 příspěvek 05.02.17 11:44
Svatební VIDEO

A

Příspěvek upraven 05.02.17 v 16:36

Reakce:

araw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 05.02.17 11:55
@Barborahlidacka píše:
Zdravím všechny maminky!
Už jste také unavené z nekonečného hledání správného člověka, který Vám natočí krásné a nezapomenutelné svatební video, ale zároveň za něj nebude požadovat enormní sumu?
Pokud ano, právě čtete ten správný příspěvek. Kontaktujte mně na mém e-mailu(videoob­p@gmail.com). A já Vám podám přesnější informace a vše moc ráda vysvětlím.
Budu se na Vás těšit!

Jsem fakt unavena z toho, ze neumi lidi jako ty cist. Uz jen proto, bych si nikdy cloveka, co neumi pochopit psane slovo, na nic nikdy nenajala :roll:

Halamka
Závislačka 3650 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 12:12

Souhlasím s @araw
Už jen z principu bych se ti vyhnula, pokud jsi nucena používat takové metody reklamy…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >