Svatební VIDEO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborahlidacka
Nováček 1 příspěvek 05.02.17 11:44
Svatební VIDEO

A

Příspěvek upraven 05.02.17 v 16:36

Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16734 příspěvků 05.02.17 11:55
@Barborahlidacka píše:
Zdravím všechny maminky!
Už jste také unavené z nekonečného hledání správného člověka, který Vám natočí krásné a nezapomenutelné svatební video, ale zároveň za něj nebude požadovat enormní sumu?
Pokud ano, právě čtete ten správný příspěvek. Kontaktujte mně na mém e-mailu(videoob­p@gmail.com). A já Vám podám přesnější informace a vše moc ráda vysvětlím.
Budu se na Vás těšit!

Jsem fakt unavena z toho, ze neumi lidi jako ty cist. Uz jen proto, bych si nikdy cloveka, co neumi pochopit psane slovo, na nic nikdy nenajala :roll:

Halamka
Závislačka 3881 příspěvků 05.02.17 12:12

Souhlasím s @araw
Už jen z principu bych se ti vyhnula, pokud jsi nucena používat takové metody reklamy…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >