Reklama

Svatební VIDEO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborahlidacka
Nováček 1 příspěvek 05.02.17 11:44
Svatební VIDEO

A

Příspěvek upraven 05.02.17 v 16:36

Reklama

Reakce:

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 05.02.17 11:55
@Barborahlidacka píše:
Zdravím všechny maminky!
Už jste také unavené z nekonečného hledání správného člověka, který Vám natočí krásné a nezapomenutelné svatební video, ale zároveň za něj nebude požadovat enormní sumu?
Pokud ano, právě čtete ten správný příspěvek. Kontaktujte mně na mém e-mailu(videoob­p@gmail.com). A já Vám podám přesnější informace a vše moc ráda vysvětlím.
Budu se na Vás těšit!

Jsem fakt unavena z toho, ze neumi lidi jako ty cist. Uz jen proto, bych si nikdy cloveka, co neumi pochopit psane slovo, na nic nikdy nenajala :roll:

Halamka
Závislačka 3452 příspěvků 05.02.17 12:12

Souhlasím s @araw
Už jen z principu bych se ti vyhnula, pokud jsi nucena používat takové metody reklamy…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama