Svědectví u soudu

Anonymní
3.2.20 20:15

Svědectví u soudu

Dobrý den, mám jít jako svědek k soudu, ale dcera bude 2dny po trhání nosních mandlí tudíž s ní budu doma na osetrovacce. Je možné abych tedy k soudu nemusela?… Přítel jde k soudu také

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2006
3.2.20 20:18

Musíš se píseme omluvit. Pak tě predvolaji pravděpodobně znovu na další stání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 20:19
@JancaS84 píše:
Musíš se píseme omluvit. Pak tě predvolaji pravděpodobně znovu na další stání.

Ono nejspíš bude jen jedno stani. Nebudou ten soud odkládat kvůli tomu? Svědků je více.

• Nahlásit
  • Citovat
2006
3.2.20 20:26
@Anonymní píše:
Ono nejspíš bude jen jedno stani. Nebudou ten soud odkládat kvůli tomu? Svědků je více.

Záleží asi jak moc důležitý svědek jsi. Pokud budou mít víc svědectví tak jim to možná bude stačit a už tě nebudou potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 20:29
@JancaS84 píše:
Záleží asi jak moc důležitý svědek jsi. Pokud budou mít víc svědectví tak jim to možná bude stačit a už tě nebudou potřebovat.

A jak moc dopředu se mám omluvit? A když písemné jak to má vypadat? Co vše to musí obsahovat nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
464
3.2.20 20:40

Paklize jsi predvolana jako svedek, je tvou zakonnou povinnosti se k vyslechu dostavit. V pripade neuposlechnuti pokuta az do 50'tisic, nebo predvolani s doprovodem. Taky jsem nedavno byla, proto mam ty informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2006
3.2.20 20:43

Já jsem se omlouvala hned jak jsem věděla, že nebudu moc. Měla jsem chvilu před porodem a soud byl ještě na druhé straně republiky. Napsala jsem tam to jednací číslo a něco ve stylu, že se omlouvám, že se nemůžu zúčastnit jednání dne xxx z tohoto důvodu. Pak sem tam pro jistotu ještě volala protože na to nijak nereagovali, tak mě paní řekla že na to nijak neodpovidaji a že jsem omluvena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32866
3.2.20 20:45

V jake veci tam jdes, trest, opatro, civil? Nekde staci omluva a napsat ze zadas aby bylo jednano bez tebe, pripadne jak chces aby bylo rozhodnuto. Pokud soudkyne chce a jsi moc dulezita, odlozi to, jinak bude jednano bez tebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15275
4.2.20 09:19
@Anonymní píše:
Ono nejspíš bude jen jedno stani. Nebudou ten soud odkládat kvůli tomu? Svědků je více.

zavolej přímo soudci a omluv se a uvidíš, co bude dál :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama