Svědění a pálení pochvy

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
19.9.22 18:39

svědění a pálení pochvy

Zdravím, asi před 5 dny jsem přijela z dovolené od moře a od té doby co jsem doma mě provází nepříjemné svědění okolo pochvy. Nevíte co by to mohlo být? Mám s tím zajít na gynekologii? Předem děkuji za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4731
19.9.22 18:57

Asi mykoza? Zkousela jsi neco volne prodejneho? Nejaky vytok? Kdyz se osprchujes, je to lepsi? Zkus koupit fungicidin mast a boraxove globule

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35613
19.9.22 18:58

Buď na gyndu nebo si kup v lékárně krém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1217
19.9.22 19:02

Zřejmě mykóza. Kup si krém v lékárně, když to nepomůže tak na gyndu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
jmenomoj
3.10.22 18:59

Pálení a řezání v pochvě

Dobrý den, je mi 15let. Když se chci pohlavně uspokojit a ani nezačnu tak mě začne řezat tam dole je to až bolest. Mám takový žlutý výtok, asi 5dní jsem před dvouma mesicema mela hnedy vytok a travici potize. Také me někdy po jidle poboliva levy bok někdy i pravý bok břicha. MS ještě nemam.

  • Citovat
  • Upravit
35613
3.10.22 19:34
@jmenomoj píše:
Dobrý den, je mi 15let. Když se chci pohlavně uspokojit a ani nezačnu tak mě začne řezat tam dole je to až bolest. Mám takový žlutý výtok, asi 5dní jsem před dvouma mesicema mela hnedy vytok a travici potize. Také me někdy po jidle poboliva levy bok někdy i pravý bok břicha. MS ještě nemam.

Bez na gynekologii.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty