Svědí mě celé tělo + strie

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 01.02.19 16:52
Svědi mě cele tělo plus strie

Ahoj děvčata chci se zeptat svedilo. Vás. Těhotenství také cele tělo kolikrát??mě dnes svedi cele tělo muzu Se udrbat :/ :zed: :D nyní jsem ve 22tt, a ještě se chci zeptat dneska sem objevila ze mám pravděpodobně strie? Nenapadá mě nic jiného co by to mohlo být :D a to se mazu jak divá a nepomaha… co myslíte šílený mám to na obou stehnach…

Přečtěte si článek: Strie v těhotenství: Co pomáhá?

Reakce:
Ou
Kelišová 6306 příspěvků 01.02.19 16:53

zajdi k lékaři, to svědění mohlo by to ukazovat na špatnou funkci jater.

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 01.02.19 16:55
@Ou píše:
zajdi k lékaři, to svědění mohlo by to ukazovat na špatnou funkci jater.

Ok když to do pondělí neprejde zajdu , staci obvodní ? Nemusím letět hned na gyndu ?

Elzaaa
Kecalka 131 příspěvků 01.02.19 17:06

Muze se jednat o tehotenskou cholestazu. Sla bych co nejdrive k doktorovi. Neni to zadna legrace tohle.

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 01.02.19 17:08

Ja bych šla rovnou na gyndu.K těm striim,já se v prvním tehu mazala jak divá a stejně se mi udělaly na břiše,teď v druhým se nemazu,termín mám za 2 ty a jediná nova strie se neobjevila,takže náhoda, štěstí, genetika.O to víc jsem naštvaná,že v prvním vznikly, když teď nic :smirk:

Elzaaa
Kecalka 131 příspěvků 01.02.19 17:15

Ja to tak mela taky prvni tehu mi brisko stehna trochu prsa dost popraskaly ale v dalsim tehu uz nic … mazala jsem vzdy

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 01.02.19 17:26

Mě svědí celé tělo už tak od 15. týdne, teď jsem 32tt, krev mi brali už 3× a játra stále ok takže neboj, nemusí to hned znamenat že je to cholestáza :D Co mi pomohlo- sprchuji se Niveou a střídám se sprchovým olejem od Baley (vůbec nevysušují) a místa, co mě svědí nejvíce (dekolt, břicho, horní polovina zad) tak tam se mažu Indulonou nebo klasickou kelímkovou Niveou. Svědění nezmizelo ale o hodně se zlepšilo. A strie se mi udělaly snad ze dne na den na stehnech, kolem pupíku, na bocích, na zadku a to používám spešl krémy a oleje proti striím od 1. trimestru, je to prostě dáno geneticky

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 01.02.19 17:27

Jinak na krev bych šla k obvoďákovi, mně na gyndě brali krev jen na ty jejich testy do těhu průkazky a když jsem si řekla vyloženě o jaterní, tak mě poslali k obvoďákovi

rozand
Závislačka 4273 příspěvků 01.02.19 17:52

@Nicooool5 To na fotce podle me nejsou strie ani nahodou.

Levandulina
Kelišová 6113 příspěvků 25 inzerátů 01.02.19 18:14

Já se taky tě osypala. Začalo to na břiše a už se drbu skoro všude. Jsem ve 31tt. Brala jsem antibiotika, tak mudr.říkala, že by to mohla být reakce na ně . Ale jistĕ to nevĕdela..

Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 01.02.19 18:19

na te fotce je to spatne videt nemas tam i popraskane zilky? v pondeli na gyndu nebo kozni.

Lainaire8
Závislačka 2585 příspěvků 2 inzeráty 01.02.19 18:49

To na fotce nejsou strie ale popraskané žilky :nevim: a vůbec to celé zavání pěkným křečákem :think: nebo začínající modřina :nevim: kdyžtak si nech napsat i Detralex

Lainaire8
Závislačka 2585 příspěvků 2 inzeráty 01.02.19 18:51
@Danulinka16 píše:
Ja bych šla rovnou na gyndu.K těm striim,já se v prvním tehu mazala jak divá a stejně se mi udělaly na břiše,teď v druhým se nemazu,termín mám za 2 ty a jediná nova strie se neobjevila,takže náhoda, štěstí, genetika.O to víc jsem naštvaná,že v prvním vznikly, když teď nic :smirk:

Proč by se měly dělat pokaždý? :nevim: stačí jednou a v dalším těhu to kůži stačí, joo kdybys přibrala třikrát tolik, tak se ti samozřejmě ještě víc rozjedou, ale jinak fakt není důvod, tam kde je elasticita na prd, tam už se kůže povolila. Taky se mi udělaly při prvním těhotenství, teď už jsem těhotná potřetí a drží. V prvním jsem totiž přibrala a zvětšila se nejvíc.

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 02.02.19 14:55

Tak jasně,já to vím a chápu ten princip,že zkrátka ta kůže co se mi v prvním těhu povolila,mi ted stačí na to další břicho,jen mě to prostě mrzí :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >