Svědivé, červené fleky na hlavě

19
21.2.21 23:40

Svědivé, červené fleky na hlavě

Holky, cca týden pozoruji u syna červené fleky. Jen na hlavě ve vlasové části. Nikde jinde. Plus Krupička na cele. Dost ho to svědí. Všímám si ze to ma víc když se přijde ze zimy do tepla, když se zpoti. Hodně hicuje na hlavičce. Ale jako potnicky mi to neprijde.. Syn ma 7m. Už je par tydnu na prikrmech. Nic neobvyklého se nedělo.. Možná ho víc oblekam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
22.2.21 00:39

Já osobně bych šla nebo aspoň zavolala doktorce. Ta by měla poradit, případně poslat na kožní.
Radši zajdu/zavolám, i když je to třeba blbost než něco zanedbat nebo se vyptávat na internetu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 01:20
@ZdeňulaCZ píše:
Holky, cca týden pozoruji u syna červené fleky. Jen na hlavě ve vlasové části. Nikde jinde. Plus Krupička na cele. Dost ho to svědí. Všímám si ze to ma víc když se přijde ze zimy do tepla, když se zpoti. Hodně hicuje na hlavičce. Ale jako potnicky mi to neprijde.. Syn ma 7m. Už je par tydnu na prikrmech. Nic neobvyklého se nedělo.. Možná ho víc oblekam?

Za zeptání na internetu nic nedáš, ještě když jsi přiložila foto. Může tu být někdo, kdo to již u svého dítka zažil a poradí. Jinak teda radši zavolej pediatričce, ta řekne víc. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat