Světlá barva kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LEM
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 24.03.10 18:14
Světlá barva kočárku

Prosím jak jste na tom se světlíma kočárkama. Moc se mi líbí tento http://www.mimistyl.cz/…jet-picasso/ ale nevím jestli ho nebudu muset často prát. Vlastně na to bude sahat i starší dítko takže asi bude za chvilku dost ušmudlaný a protože vím že bude neustále v provozu tak na praní moc příležitostí nebude. Děkuji

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.03.10 18:18

Já mám taky ráda světlé barvy kočárků, už jen proto, že v létě v nich není takové vedro. A není ten kočárek omyvatelný? Já mám kočárků několik :oops: (teď druhý hluboký, krom toho sporťák a golfky) a nikdy jsem nic neprala, maximálně utřela vlhkým ubrouskem. Ty já používám skoro na všechno a když zůstane vlhký flek, vysuším papírovým kapesníčkem. Takhle jsem v pohodě dostala z kočárku třeba i vylitý kafe. Navíc pokud ten kočárek není vyloženě jednobarevný, ale je na něm vzor, tak tam zas tak všechno vidět nebude ;) .

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 24.03.10 18:18

Ahoj,
já měla na MAdlenku hlubokou korbu světle oranžovou a v pohodě, spotťák jsem vybrala hnědý.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 24.03.10 20:07

ja mam svetlunce zelenej kocar a chodim s nim ven s dvema dogama :lol: mam s sebou stale vlhcene cistici ubrousky a jeste jsem neprala :wink:

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 24.03.10 20:53

I já mám světle zelený kočár a nebezpečí ušpinění bylo jen při skládání a nakládání do auta. Jinak bez problému.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.03.10 22:06

Tak se přidám :) My máme světle modrý a taky pohoda… Asi taky hodně záleží na materiálu potahu. Ze sporťáku jsem obyč mýdlovou vodou dostala i vanilkovou zmrzlinu.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 25.03.10 10:39

V tom šíleném vzoru se ledacos ztratí :lol:
My máme hooodně bleďounce zelený a jednobarevný a problém se špiněním máme až u sporťáku, ale i tak se dá většina skvrn odstranit.
Já bych se u toho tvého špinění nebála :palec:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 25.03.10 17:44

Holky docela me prekvapuje, ze radite hodne ty vlhceny ubrousky, ty, ktery mam na ven ja (takovy mensi balicek asi 20ks z DM) delaji docela mapy. Jak jsou napusteny nejakym mlikem atd, tak se na nic jineho nez na tu uspinenou prdku pouzit nedaji :lol: Takze ja vozim i namocenou zinku, protoze tema ubrouskama bych bohuzel neutrela do cista ani malymu ruce.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 25.03.10 18:26

jooo tak ty co pouzivam ja by se zas nedali pouzit na prdku :) to jsou cistici ale prave ne na lidi ale na ruzne povrchy..ale taky z DM :)

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 25.03.10 20:17
nakukovatelka píše:
Holky docela me prekvapuje, ze radite hodne ty vlhceny ubrousky, ty, ktery mam na ven ja (takovy mensi balicek asi 20ks z DM) delaji docela mapy. Jak jsou napusteny nejakym mlikem atd, tak se na nic jineho nez na tu uspinenou prdku pouzit nedaji :lol: Takze ja vozim i namocenou zinku, protoze tema ubrouskama bych bohuzel neutrela do cista ani malymu ruce.

Tak já ty z DMka používám a po utření skrvny vysuším suchým kapesníčkem. Dostala jsem takhle i jogurt ze sedačky v obýváku.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 26.03.10 09:10

myslím, že ve vzorku se toho hodně ztratí, ale mě se líbí víc ten bez té červené aplikace..
Já mám pro jistotu černý :mrgreen:

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.10 09:56

Ono je to fuk jakou má kočár barvu, stejně bude jak prase :-P . Světlej se zašpiní možná o něco rychlejí (měla jsem béžový, rukojeť a lem fusaku s černými kostičkami), pak jsem měla červený, a kočár, rukojeť a fusak, nakonec i vložka kočáru byli oslintaný a omatlaný úplně stejně, a vypadalo to stejně jako na světlím :D. (tedy v kombinaci se sedícím a občas baštícím dítkem, k tomu ještě slintou :D)

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 15.04.10 17:05

Ahojík, já jen, že jsem se na tento kočárek byla podívat. Na netu se mi mooc líbil, ale v reálu jsem byla zklamaná.Je mooc malinký, připadal mi jako na panenku.Jen názor, ale koupi bych zvážila.

Milena Junáková
Nováček 4 příspěvky 16.04.10 09:32

Krásný kočárek na pohled, také ještě nemáme vybráno a tak jsem přemýšlela i o Takko V-cross se vším všudy i se sedačkou. Ale je prý také menší, za to prý lehounký. Já osobně se přikláním k barevné kombinaci v detailu - šedobíločerné, je elegantní. Kombinace s červenou je příliš přeplácaná. Ale jinak je kočárek moc krásný, doporučuji nafukovací kola. Milena

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >