Fusak na léto?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 23.03.10 16:09
Fusak na léto?

Ahoj všem
asi budu za troubu, ale nevím co pořídit na léto klukům d kočárku, určite koupim nánožník, ale přemýšlím jestli je nutný i letní fusak, využili jste ho? Klukům bude půl roku a přejdeme na sporťák, takže co je v létě nejlepší do kočáru a co na podzim? na zimu máme emitexový fusaky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 23.03.10 16:20

ahoj
tak dcerka se narodila na zacatku cervna,o letnim fusaku jsme vubec nepremyslela,lezela v kocarku jen tak,kdyz bylo chladneji tak byla prikryta plenou nebo dekou.Normalni fusak jsem potom zacala pouzivat az nekdy v rijnu.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 23.03.10 16:21

Taky na léto s fusakem nepočítám.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 23.03.10 16:41

Žádný letní fusak jsme neměli a ani teď s ním nepočítám. Deka úplně stačila.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.03.10 16:41

Taky nepočítám s fusakem. Maximálně lehkou kombinézku, máme klasickou s nohavičkama, ale i takovou jako polofusak (spodní část jako pytel) s otvory na pásy, tak by měl jít i do sporťáku, kde se bude poutat. Ale já moc se sporťákem na léto ještě nepočítám, pokud nebudu muset. Mám prostornou korbičku a polohovací zádíčka. U Anežky jsem na sporťák nánožník skoro nepoužila, ani v létě ani v zimě (v zimě stačil fusak). Deku jsem taky moc nedávala, páč byla věčně skopaná dole a třela se o kolečka (takže byla špinavá).

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 23.03.10 16:43

myslim ze ani ten nanoznik v lete nevyuzijes (i kdyz mozna treba kdyz bude hnusne a prset :think:) ja uz ho nepouzivam ani ted aby se nazaparila
fusak na leto ne e…to je pro nas zbytecny…staci plinka na prikryti

Jana206
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 23.03.10 16:47

Adámek je letní,žádný fusak na léto jsme neměli.Nevím,jaký máš kočárek,ale ty dnešní moderní jsou neprodyšné a ještě do toho fusak :mrgreen: Když se ochladilo,přikryla jsem ho plenou nebo tenkou dekou - podle teploty.Ležel na vložce a tetra osušce.Deku jsem pod ním neměla,potil se :mrgreen:

Emička je listopadová,v létě měla pořád ještě klasický hluboký kočárek.Bez jakékoliv kombinace,moc nám vyhovoval.Seděla sama už v půl roce a taky měla v kočárku jen deku,plenu,podle potřeby.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.03.10 16:47

Na chladne letni vecery nebo pak na podzim měla Anežka tohle (na fotce jí je necelý půlrok).

Extra třída :D 12682 příspěvků 23.03.10 16:54

mame easywalker duo a kluci jsou dost dlouzi tak myslim ze se mi do korby evejdou,, a dotaz ted uz dekujete neb mate porad zimni fusak

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.03.10 17:04

My fusak..

Jana206
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 23.03.10 17:09

Malá na fusaku včera seděla.Zatím jsem ho nevytahla.My ale nemáme teplý zimní,ale lehký podzimní bez kožešiny,berán­ka,peří.Prostě látka něčím vycpaná.Podle potřeb jsem v zimě přidávala deky nad ni a pod ni.Ale dnes jsem ho z kočárku vytáhla,peru a pokud se extrémně neochladí,tak schovávám :-)

Extra třída :D 12682 příspěvků 23.03.10 17:09

hkac to jsem rada, ja si prave rikala, ze je dost teplo a kluci jedou jak na severnii pól, ale kdyz jsou jeste maly,,,

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.03.10 17:24

Jizvi, přesně tak. Jsou malí a jaro je zrádné, vítr studený a oni jen leží.

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 23.03.10 17:58

ne nemela jsem ani zimni- kombineza a deka. M byla ok- dek mas doma spoustu urcite naco investovat do fusaku. o letnim sjem tedy ani neslysela…

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 23.03.10 18:45

Mám taky Easy Walker duo. Zimní fusak mám vytažený od pátku tuším, mají tam ušitou vložku ( já nesnáším, když jsou děti přímo na tom potahu, ani v sedačce nesedí přímo na potahu, mají froté povlak ) http://www.mimibazar.cz/foto.php?… - ty poslední červený v detailu jsou naše, a na sobě mají španělskou deku + nánožník Duo od Emitexu.
Vloni na jaře, na chladný léto a podzim jsem je měla v letní verzi zavinovaček od Emitexu, teď je budu prodávat, užila jsem je i v korbičkách a vejdou se tam do 1 roku http://www.mimibazar.cz/foto.php?… měli jsme ty červený, byly super, mívali je i v autosedačkách.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >