Světoznámá vědma

50
17.6.20 18:30

Světoznámá vědma

Zdravím 8) měla bych velice zajímavý dotaz. Máte někdo zkušenosti s paní vědmou/kartářkou Dagmar Kroužilovou? Měla bych opravdu obrovský zájem k ní zajít, o ezoterii a výklady se ráda zajímám, něco podobného mám též vrozené po mé pratetě, ale ne natolik abych se tím živila :andel: chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti a popřípadě jaká byla hlavně cena výkladu?.. Ale už dávno cítím že bude téměř vysoká, ale nedokážu si představit kolik, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14080
17.6.20 19:11

V životě jsem o ní neslyšela…světoznámá asi nebude…znám Dagmar Kludskou a tam se výklad pohyboval kolem tisíce korun…už si nepamatuju jestli za půl hodiny nebo za celou…nebyla jsem u ní, četla jsem to na její stránce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.6.20 19:22

@Monchichik Lépe řečeno, píše se o ní že je světoznámá, ale nebudu věřit taky všemu, ale po České republice je určitě velmi známá, chodí k samý podnikatelé apod. Moje teta mi vyprávěla že chodila k paní Wainrichovy,(Nevim jak se to presne pise), to byla taky velice známá, uznávána kartářka a dávala kolem 2000kč a upřímě řečeno, vyšší cenu jsem u žádné jiné neslyšela. Nad 1000 Kč bych asi nešla. Urcite dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14080
17.6.20 19:25

@nickanonym No fakt jsem o ní nikdy neslyšela a to celkem čtu i drby ze společnosti a tak :mrgreen: já bych šla k té Kludské, ale já kartám moc nevěřím, takže by to asi smysl nemělo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
17.6.20 19:40

@Monchichik Rozumí, kazdy jsme jiny no :andel: Karty se naučí vykládat každý blbec ale nějaký náhled do budoucnosti nemá jen tak někdo ale věřím že takový lidi jsou, Ale bohužel je mezi námi opravdu hodně podfukářů které si lidí jen tahají peníze :zed: :mrgreen: aždý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31982
17.6.20 19:43

Jen tahání peněz z naivních lidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu