Věříte v anděly?

Anonymní
13.6.20 06:38

Věříte v anděly?

Vim, že je to možná trapná otázka. Ale je tu nekdo, kdo věří v andělské bytosti, či andělskou energií.? Využíváte přítomnost techto „bytostí“ při řešení každodenních i závažnějších situací? Říká se, že andělé na nas upozorňují treba tím, že najdete na zemi bílé pericko. Už se vam to nekdy stalo, věříte v to, nebo je to už moc ezo;). Dekuji za odpověď a anonym. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4187
13.6.20 06:42
@Anonymní píše:
Využíváte přítomnost techto „bytostí“ při řešení každodenních i závažnějších situací?

Tohle je jasny priklad toho, kdyz se clovek neni schopny rozhodovat sam za sebe a zit si zivot tak jak chce on. Musi mit nejakou berlicku, na co hodit odpovednost.za pripadna svoje spatna rozhodnuti, jelikoz se s tim neni schopny sam popasovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3324
13.6.20 06:43
@Anonymní píše:
Vim, že je to možná trapná otázka. Ale je tu nekdo, kdo věří v andělské bytosti, či andělskou energií.? Využíváte přítomnost techto „bytostí“ při řešení každodenních i závažnějších situací? Říká se, že andělé na nas upozorňují treba tím, že najdete na zemi bílé pericko. Už se vam to nekdy stalo, věříte v to, nebo je to už moc ezo;). Dekuji za odpověď a anonym. :srdce:

Kdyz je cloveku tezko tak veri kde cemu, ale nejak toho nevyuzivam ani se neupinam s pericka neresim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
969
13.6.20 06:44

Ach Lucifere, posviť těmto lidem na jejich vlastní cestu, neb toho oni sami schopni nejsou…

:mrgreen: :lol: :cert: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 06:45

Ano, věřím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.20 06:49

No jo, co jsem čekala, než posměch a ze bude kazdy soudit…ale ja nasla toto téma na nějakých strankach a zaujalo mne to, proto se ptám. :) na druhou stranu, neni přece špatně mít v životě nejakou berlicku a možná lepší toto, než treba drogy. A mate muj obdiv, ze umíte zivotem procházet bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.20 06:49
@Anonymní píše:
Ano, věřím.
:srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
969
13.6.20 06:50
@Anonymní píše:
No jo, co jsem čekala, než posměch a ze bude kazdy soudit…ale ja nasla toto téma na nějakých strankach a zaujalo mne to, proto se ptám. :) na druhou stranu, neni přece špatně mít v životě nejakou berlicku a možná lepší toto, než treba drogy. A mate muj obdiv, ze umíte zivotem procházet bez problémů.

Každej má problémy, jen ne každej je potřebuje vztahovat na někoho/něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 06:53
@Lulina999 píše:
Každej má problémy, jen ne každej je potřebuje vztahovat na někoho/něco jiného.

proč vztahovat, proč to němužu brát jako formu pomoci?

• Nahlásit
  • Citovat
969
13.6.20 06:54
@Anonymní píše:
proč vztahovat, proč to němužu brát jako formu pomoci?

Třeba proto, že Ti nikdo nepomůže.
Blízký člověk možná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 07:05
@Lulina999 píše:
Třeba proto, že Ti nikdo nepomůže.
Blízký člověk možná.

tak je mi jasné, ze nikdo za mne nic nevyřeší, ze reálná pomoc může být jen od druhých, ale myslela jsem to spis v tom smyslu, ze taková vira prave v ty anděly ti může pomoci treba nasměrovat cestu. Nebo formou intuice dat vedet, jestli děláš dobre nebo ne. Urcite mi je jasné, ze se nesnese z nebe Anděl Páně a bude mi plnit přání a resit vse za me. Myslím ale, ze ti co se o to trochu zajímají možná ví jak to myslím, ti, co na to nevěří se budou proste smát.

• Nahlásit
  • Citovat
44814
13.6.20 07:11

Andělé jsou - někde v našich vzpomínkách. Ale teď vážně - věřím na věci mezi nebem a zemí, ale anděla jsem ještě nepotkal, nebo o tom nevím. Snad jen Gustava Anděla jako revizora ve filmu Anděl na horách.
Malé děti věří všemu, mají fantazii. Tím nechci říct, že ty jsi malé dítě. Jen věříš věcem, které druzí neřeší. Možná je v tom nějaký špatný zážitek, těžké životní období. Věř tomu, že po každém dešti zase vyjde sluníčko.:full_moon_with_face: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
13.6.20 07:58

Ano, věřím. Andělé vyplňují příkazy Boha. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
13.6.20 08:05

Věřím v anděly…ale když si tu procitam některé zesměšňující komentáře, ani nemám chuť to víc rozebírat. Ale vím, že jsou a pomáhají nám. Přečtěte si knihy od Lorny Byrne, jsou velmi inspirující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 08:09

Věřím v „něco mezi nebem a zemí“, i když si „to“ nepředstavuju jako anděly. Často se svými myšlenkami „spojuji“ s těmi, kteří zemřeli a já je mám ráda.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama