Svitavy porodnice

32
22.7.20 17:48

Svitavy porodnice

Ahoj, jsem tu nová :)
Zajímá mě zkušenost s nemocnicí ve Svitavech. Jsem rozhodnutá tam rodit, ale ráda bych si početla nějaké zkušenosti.
A také mě zajímá, zda musím mít pro mimi svoje oblečení, a nebo jestli dávají erarni.
Zacinam pomalu balit tašku, tak ať na nic nezapomenu.
Děkuji za všechny rady a odpovědi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
274
22.7.20 18:22

Ahoj, taky tam chci rodit :palec: oblečení vím, že mít vlastní nemusíš. Pokud je porod fyziologicky vede ho PA a lékař do něho nezasahuje :palec: a to se mi tam líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16937
22.7.20 18:25

Radu mám jedinou, nechoď tam. Pokud máte odvoz, tak doporučuju Ústí nad Orlicí. Už jen vybavení oddělení a útulnost je někde úplně jinde a to nemluvím o postupech, chování a odbornosti personálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
22.7.20 18:26
@Janli píše:
Radu mám jedinou, nechoď tam. Pokud máte odvoz, tak doporučuju Ústí nad Orlicí. Už jen vybavení oddělení a útulnost je někde úplně jinde a to nemluvím o postupech, chování a odbornosti personálu.
Ústí je top.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
22.7.20 18:43

@Hedvikaaa to jsem ráda, že nemusim mít vlastní oblečení. Protože si nedovedu představit, že hned po příjezdu domu budu prat oblečení.

@Janli dnes jsem tam byla na vysetreni, sestřičky, i doktorky byly strašně fajn, všechno mi krasne vysvětlily, tím mě uklidnilo to, ze by to tam mohlo byt fajn. Vím, ze strašně záleží, na koho tam zrovna při porodu narazím. Slyšela jsem teď hodně chval na Svitavy. Do Ústí to nemám daleko, ale mám špatnou zkušenost s jedním oddělením a už nějak neverim žádnému oddělení :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
22.7.20 18:46

Ústí je posledních pár let katastrofa s personálem 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
22.7.20 18:48

@LadySigr
Já v Ústí rodila svoji první dceru. Vše bez problému, ale je málo zkušeného personálu a prostě teď v tuhle chvilku nemám důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
22.7.20 18:52

@Hedvikaaa o Ústí jsem ani chvíli nepřemýšlela. Jsem rozhodnutá pro Svitavy. Jsem 35+2 a dnes mi řekli, že malá je otočená a má hlavičku v pánvi, že při nějaké námaze bych mohla už klidně začít rodit. Doporučení znělo: jenom ležet.
Na internetu v seznamu mají, že se má mít pro mimi oblečení. Jsem tedy klidná, že svoje nemusim mít (jenom pro převoz domu) a ze dostanu erarni. Dnes jsem rychle zbalila tašku, kdyby přeci jenom :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
22.7.20 18:55
@Hedvikaaa píše: Ústí je posledních pár let katastrofa s personálem 8o

Rodila jsem tam v 2019 a super. Ségra 2015,2017,a druhá 2018. Spokojenost. Až na jednu starou sestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16937
22.7.20 18:57

@LadySigr já ve Svitavách v porodnici byla, nikdy víc. Právěže tam záleží na koho narazíš a riskovat, že to bude jeden z místních patlalů…ani omylem. Oni ti to hezky vysvětlí, to je pravda, ale v akci nic moc. Nechci samozřejmě křivdit všem, ale moje lékařka posílá všechny komplikovanější pacientky do Ústí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
22.7.20 19:14

@Janli chápu, každý má jinou zkušenost. Já žádnou nemám, proto se ptám.
U mě se nejedná o žádný komplikovaný těhu. Jen mi teď oznámili, že mi leží dost v pánvi a mohla bych klidně rodit. Ale co jsem četla, mělo to víc těhulek a normálně donosily až do termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
22.7.20 19:23

To se nedá říct. Stačí, když narazíš na místního patlala v Ústí. Rozdíl je v hlavně v tom, že ve Svitavách mají prostě na porody čas, protože rodí porodní asistentky. Lékaři se věnují komolikacím, operacím a medikacím a nezatěžují si čas fyziologických porodem :palec: v Ústí rodí vždy lékař a i fyzio porody jsou uspěchávány. Porodní asistentky jen přicmrdují 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
22.7.20 19:26

@Janli Joo je to názor od názoru, člověk prostě stejně musí doufat, že se nic nezkomplikuje a všichni to přežijou. Stát se může cokoliv.
Dost mě, ale udivilo, že např. Na porod koncem pánevním Vám v Ústí řeknou rozhodně císaře a Svitavy to rodí běžně to už o něčem svědčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama