Výrobek k výuce plavání - Swimtrainer

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 08.04.11 14:02
Swimtrainer

Ahojte všichni,
chtěla bych se zeptat,zda někdo používáte SWIMTRAINER, popřípadě,jaké máte zkušenosti.
 http://www.swimtrainer.cz/

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sabi.M
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 08.04.11 15:08

Máme ho, a zkušenosti jen ty nejlepší :-) Maty plave jako drak, moc se mu v něm líbí, určitě doporučuji! :palec:

Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 08.04.11 15:54

A odkdy ho tam dáváte??MY jsme to koupili teď,když je malýmu 16měsíců a byla nám doporučena rovnou ta oranžová velikost - pro děti od 2 let.

petra79
Echt Kelišová 9908 příspěvků 08.04.11 16:16

To by se mi taky zamlouvalo.A mám se řídit radši podle let nebo podlé váhy?Jsou nám 2 roky,ale vyhovovalo by nám to červené podle váhy .Vážíme 12 kilo.

Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 08.04.11 16:38

To oranžové by asi bylo lepší.My vážíme 10kg a máme 16 měs a pán nám řekl,že je vhodnější oranžové,že nám z toho už nevypadne a že líp bude dosáhnout na hračky - takže asi to oranž.

Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 08.04.11 16:38

To oranžové by asi bylo lepší.My vážíme 10kg a máme 16 měs a pán nám řekl,že je vhodnější oranžové,že nám z toho už nevypadne a že líp bude dosáhnout na hračky - takže asi to oranž.

petra79
Echt Kelišová 9908 příspěvků 08.04.11 16:45

Děkuju.

Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 08.04.11 16:53

petra79:Dejte kdyžtak vědět,zda jste pořídila a jak jste spokojená…my půjdem s prckem zkoušet příští týden,pokud se nám do toho něco nepřiplete a písnu jaké to bylo…

Semisek
Závislačka 2950 příspěvků 08.04.11 17:03

My jsme se na něj taky letos dívali na veletrhu a líbilo se mi to. Vojtíškovi je ale zatím jen 7m tak jsme „do toho nešli“. Dejte pak prosím vědět jak jste spokojené. Díky

petra79
Echt Kelišová 9908 příspěvků 08.04.11 17:41

já jsem hloupá že jsem se na veletrhu na to nepodívala,šla jsem kolem :zed:

Sabi.M
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 08.04.11 21:42

Chodíme plavat asi až od 10 měsíce, takže tak.

Semisek
Závislačka 2950 příspěvků 08.04.11 21:57

No my chodíme „plavčit“ od 5,5m. Ale i tak se nám to zdálo dost brzy, protože zatím je to jen takové to čachtání. A navíc jsme to viděli poprvé v životě a neznali jiné názory než ty od prodejců, tak jsme to odložili. Na netu se to dá koupit kdykoliv - bohužel to bude dražší.
Ale přece jen v létě mu bude už 10m a to už bychom asi opravdu částečně využít mohli… :nevim:

Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 09.04.11 12:11

My jsme to vzali rovnou…stejne jsem uvazovala,ze koupim kruh s krizem,ale ten vyjde na 300kc a muze z toho ditko vypadnout…tak jsem si radsi priplatila za kruh,u ktereho jsou ksiry.Ja mam na zac.cervence termin porodu,takze s malym nebudu moc do vody,tak chci,aby mel aspon bezpecne plavidlo…aby se babca nebala vzit si ho do bazenu.

Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 24.02.12 13:22
SWIMTRAINER červený nebo oranžový

Holky, poraďte prosím :think:

malé chci koupit k prvním narozeninám SWIMTRAINER. Ale nevím jestli ten červený nebo rovnou oranžový. Má nějakých 8,5 kg a je taková spíš drobnější. Na obrázku se mi rozdíl jeví jen ve velikosti těch barevných komor. Ta červená je objemnější a ta oranžová méně. Víte ještě o nějakých rozdílech? :nevim:

Kterou byste doporučily?

Semisek
Závislačka 2950 příspěvků 24.02.12 13:27
Trojlístek píše:
Holky, poraďte prosím :think:

malé chci koupit k prvním narozeninám SWIMTRAINER. Ale nevím jestli ten červený nebo rovnou oranžový. Má nějakých 8,5 kg a je taková spíš drobnější. Na obrázku se mi rozdíl jeví jen ve velikosti těch barevných komor. Ta červená je objemnější a ta oranžová méně. Víte ještě o nějakých rozdílech? :nevim:

Kterou byste doporučily?

Oranžový by měl být dle výrobce od 15kg. Tak pokud má jen 8,5 tak bych asi koupila ten červený :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >