Symbol po vyprání

27.4.21 10:28

Symbol po vyprání

Zdravím chci se zeptat jestli nemá někdo s tímto problémem zkušenost přítelkyně si koupila pračku Beko a po každém nastaveném programu se ukazuje tento symbol a dělá to čárky po obvodu displeje po skončení programu a místo toho aby pračka ukázala End a prádlo bylo vypráno tak se ukazuje toto a pere to půl hodinky aji co jsem zjistil a neukončí to program. Nevíte někdo co s tím nebo nesetkal jsem s tímto problémem někdo děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10841
27.4.21 10:47

Jestli dobře vidím, tak je nastavená na odstředování :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 11:23

No zrovna jsem asi dal odstřeďování Ale dělá to při jakýmkoliv navolenem programu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10841
27.4.21 11:32

@gentleman420 A pračka normálně napusí i vypustí vodu? Buben se točí ok? V návodu nic nepíšou? Vytáhnout ze zásuvky, chvilku nechat a pak znovu spustit? Jestli nic nepomáhá, tak asi servis :nevim: Ještě mě napadla jedna věc, přepravní tyče jsou vyndaný že jo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
27.4.21 11:56

Mě se na pračce ukazuje něco podobného, když se vypne po vyprání, tzv. pohotovostní režim. Je to většinou jen pár vteřin po tom, co pračka oznámí END. Nemůže to být ono? Když pračku vypneš manuálně, tak to zmizí. :nevim: Ale mám jinou značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 12:00
@alejandra píše:
Mě se na pračce ukazuje něco podobného, když se vypne po vyprání, tzv. pohotovostní režim. Je to většinou jen pár vteřin po tom, co pračka oznámí END. Nemůže to být ono? Když pračku vypneš manuálně, tak to zmizí. :nevim: Ale mám jinou značku.

Ano vše je puštěný tak jak by mělo a šrouby jsem vytáhnul po minulých zkušenostech a bývalé pračce co mi cestovala pračka po bytě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
27.4.21 12:36
@gentleman420 píše:
Ano vše je puštěný tak jak by mělo a šrouby jsem vytáhnul po minulých zkušenostech a bývalé pračce co mi cestovala pračka po bytě :D

No a když ji vypneš manuálně, tak to tam pořád je? Jinak pračka normálně funguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 23:27
@alejandra píše:
No a když ji vypneš manuálně, tak to tam pořád je? Jinak pračka normálně funguje?

Když ji vypnu manuálně tak to program ukončí ale není normální aby to dělalo na konci každého programu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
28.4.21 08:03
@gentleman420 píše:
Když ji vypnu manuálně tak to program ukončí ale není normální aby to dělalo na konci každého programu

jasně, no asi ti neporadím. Jedině pračku vzít do opravny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat