Syn nechce otevřít oči, bolí ho prý oko

Anonymní
9.1.21 12:22

Syn nechce otevrit oci,boli ho oko

Dobry den
Syn se vzbudil dnes o hodinu driv a brecel skoro 2h s prestavkami. Myslela jsem si, ze se spatne vyspal a mel spatny sen. Nicmene od rana nechce otevrit oci.Uz je otevrel, ale zacal brecet a zase zavrel. Zmoula si jedno oko.Kdyz se ptam, zda ho boli, rika, ze ano.Oko mi neprijde natekle.Nic z nej vyteka.Pri otevreni se mi zdalo lehce naruzovele, ale to mohlo byt i z place. Porad k lezi. Normalne je akcni. Teplotu mema. Vcera si hral s kockou, daval hlavu az k ni.Byli jsme venku ma snehu.Co delat? Uz me to zacina znervoznovat, jet nekam na ocni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2221
9.1.21 12:29

Boze ja nechapu ze v nekterych pripadech se matky nejdriv musi poradit na epipi nez zajdou s ditetem k dr :roll: jo zajed s nim :roll: mas muj souhlas, moje povoleni. Nebo ja nevim co chces vedet abys neco udelala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
9.1.21 12:40

Na ocni, meli jsme nedávno to same. Muze byt cizí teleso v oku. Tam to vyndaji. Ale co nejdrive jedte, aby nemel poškozené oko, pokid je to smitko treba ostre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4763
9.1.21 12:40

Ježiši kriste, seber děcko a jeď na oční když nemůže tak dlouho otevřít oko a pořád ho to bolí!!! A nepiš na emimino. tu ti ho nikdo nevyšetří!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
9.1.21 12:51

Taky by bylo případně fajn napsat, zda je synovi rok nebo deset, v tom je třeba v komunikaci dost velký rozdíl. Každopádně bych jela na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 13:07

Jsou mu tri. Polehava,pospava.Ty oci uz nekolikrat otevrel, ale zase poknouraval a brecel a zavrel.Oko mi neprijde ani zarudle nic uvnitr.ja bych na pohotovost jela ale muj nechce, ze pry aby mu jeste vic neublizili…Celou dobu nebreci, dokonce se smal.Je mi divne i to polehavani, normalne je akcni az hyperaktivni.

• Citovat
  • Nahlásit
639
9.1.21 13:16

Jakoze by mu tam treba omylem urizli nohu? Oci ma kluk jen jedny🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2665
9.1.21 13:17

U nás takhle spojivky, žádný výtok z nich nebyl. Doma chodil v kšiltovce a slunečních brýlích, spal s dekou kolem postele (spodek patrové).
Vzala jsem ho tehdy k dětské Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7641
9.1.21 13:21
@Anonymní píše:
Jsou mu tri. Polehava,pospava.Ty oci uz nekolikrat otevrel, ale zase poknouraval a brecel a zavrel.Oko mi neprijde ani zarudle nic uvnitr.ja bych na pohotovost jela ale muj nechce, ze pry aby mu jeste vic neublizili…Celou dobu nebreci, dokonce se smal.Je mi divne i to polehavani, normalne je akcni az hyperaktivni.

to jste ještě nebyli u dr?
poškození oka vás netrápí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18506
9.1.21 13:44
@Anonymní píše:

prý aby mu ještě více neublížili? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: prosíííím, co to máš za deb.la, to má IQ houpacího koně, nebo ještě míň :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
9.1.21 13:46

To dote je od rána se zavrenyma očima? „Uz je několikrát otevrel“ a vas nenapadlo jit s nim k lekari? Může to být úplně blbost, ale taky ne. Zkus mu tam napnout třeba ocu flash nebo něco podobného. Pokud by tam měl necistotu, mohlo by ji to vyplavit. A jinak bych fakt k lekari aspon zavolala o radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13160
9.1.21 14:06

Dcera měla malinkou šponu v oku. Skoro dva dny v klidu, než ji to začalo bolet. Já viděla jen piditečku v oku. A nakonec musela pod narkózu. Jsem ráda, že jsme s ní jeli, ač fňukala asi jen dvě hodiny.

Minimálně máte mít doma ocuflash a oči prokapat. No a jela bych s ním na oční.

Co přesně si ten tvůj myslí, že na očním dělají? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
9.1.21 14:08

Vypisuj blbosti místo návštěvy lékaře, ale nechoď si stěžovat až bude syn slepý. Některé matky by zasloužili Oscara :poblion:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
9.1.21 14:09

Boha jeho, tvůj partner je…
A ty druhy, že nezburcujes sousedy nebo příbuzné, aby tě odvezli na pohotovost… A upřímně, bylo by mi fuk, že polovička by měl ostudu, hlavně, aby se dítě dlao do pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22313
9.1.21 14:10
@krajta píše:
Vypisuj blbosti místo návštěvy lékaře, ale nechoď si stěžovat až bude syn slepý. Některé matky by zasloužili Oscara :poblion:.

No, ale zas bude moci napsat, ze mu na ocnim neublizili, ze za to muzou sami, ne? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat