Syndrom dráždivého močového měchýře

Anonymní
16.3.21 22:08

Syndrom dráždivého močového měchýře

Syndrom dráždivého močového měchýře.
Setkal se stím někdo někdy? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2004
16.3.21 22:27

Ano, tuto diagnózu má dcera od 3.5 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:02

@kavulenka to mě mrzí.
A kolik jí je? Jake jsou příznaky?

• Citovat
  • Nahlásit
2004
17.3.21 17:47

Je jí 7. Není to nic tragického. Chodíme od 3.5 let na nefrologie, kde ji vždy udělají sono močového měchýře, zkontroluji moc. Upraví léky. Trvalo celkem dlouho než jsme se probojovali ke správné léky a jejich dávkování. Začalo to tím že i v 3 letech bývalá přes den pocurana(mokré prádlo) chodila často na záchod, v noci pomocovani. Přes den už je to ok, v noci pořád pocuravani občasné. Musíme hlídat pitný režim a léky. Mělo by se to s věkem ještě spravit… Teď už cca 2 r. Stagnujeme v nějaké progresi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3708
17.3.21 18:09
@kavulenka píše:
Je jí 7. Není to nic tragického. Chodíme od 3.5 let na nefrologie, kde ji vždy udělají sono močového měchýře, zkontroluji moc. Upraví léky. Trvalo celkem dlouho než jsme se probojovali ke správné léky a jejich dávkování. Začalo to tím že i v 3 letech bývalá přes den pocurana(mokré prádlo) chodila často na záchod, v noci pomocovani. Přes den už je to ok, v noci pořád pocuravani občasné. Musíme hlídat pitný režim a léky. Mělo by se to s věkem ještě spravit… Teď už cca 2 r. Stagnujeme v nějaké progresi

Ahoj, prosím, mohla bych se zeptat, jaké léky dcerka užívá? Já vystřídala už Mictonetten, Vesicare, Emselex, Detrusitol a Betmigu a nic mi neulevilo ani trošku. Pořád musím na wc. Děkuji a přeji, ať se to dcerce lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
17.3.21 19:31

A chodite někam? Bere kombinaci ráno uroxal, večer uroxal a melipramin, po hodině pak minirin… Sama bych si nic ne ordinovala.. A poradila se s odborníkem.. Ještě zkuste pocit něco o lichorerisnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
17.3.21 19:37

A ještě jedna věc vždy čekáme cca14ni az měsíc na zhodnocení toho jak léky účinkují… Neni to tak že by se po týdnu dalo říct ok to je ono nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3708
17.3.21 19:37
@kavulenka píše:
A chodite někam? Bere kombinaci ráno uroxal, večer uroxal a melipramin, po hodině pak minirin… Sama bych si nic ne ordinovala.. A poradila se s odborníkem.. Ještě zkuste pocit něco o lichorerisnici

Děkuji, to toho tedy bere dost. Jinak já si to neordinuji sama, samozřejmě jsem měla ty léky od urologa, kde bych je jinak vzala? Chodím na urologii a tyhle problémy s dráždivým močovým měchýřem mám 5 let. Jak mi právě nezabralo už tolik léků, tak jsem měla jít na aplikaci botulotoxinu, ale zrušili mi to kvůli Covidu. Ale raději bych brala léky, než botulotoxin, který stejně vydrží max rok jeho efekt a musí se znovu. Děkuji a přeji tobě i dceři hodně zdraví, je to nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3708
17.3.21 19:38
@kavulenka píše:
A ještě jedna věc vždy čekáme cca14ni az měsíc na zhodnocení toho jak léky účinkují… Neni to tak že by se po týdnu dalo říct ok to je ono nebo ne

Jj, to je mi jasné, že se musí čekat, já každý z těch zmíněných léků brala minimálně několik měsíců, ale efekt nula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat