Synflorix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 18.10.09 10:56
Synflorix

Ahoj holky,
mam dotaz. Byla jsem u MUDry a ptala jsem se na očkování proti pneumokoku, rouvnou mi nabýdla synflorix. Taky jste ho některá nechávala dávat takhle brzo? Malé jsou 3 měsíce. Nezatíží ji to moc organizmus? Díky za odpověd.

Reakce:
paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 18.10.09 13:38

Ahoj, Sašík má taky naočkovaný Synflorix. Všechny dávky dostal zároveň s hexou. První byla ve 4 měsících - dřív byl nedostatek hexavakcíny. Bez problémů :wink:

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 18.10.09 19:33

ahoj,
my máme taky Synflorix,ale první vakcínu až po 6ti měsících. Doktorka nám to doporučila až po hexách.
Každopádně lepší dřív než vůbec :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.09 09:56

Taky Synflorix, zatim mame po dvou davkach, pokazde s Hexou. Prvni ve 4 mesicich, druha v 5 mesicich. Na treti jdeme tedy v 6 mesicich.
Zadny problem (pozn mimo tema - po kazdem ockovani pak celej den proklimba - uzasny! :wink: )
nakukovatelka

fischik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.10 07:51

Ahoj,tak my jdeme dnes na ockovano Synflorixem…docela se toho bojim.Malemu budou dva roky,jdeme na prvni davku…pak se musi jeste na jednu nebo se dava ve dvou letech jen jedna,Diky za odpoved

danca81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.10 12:51

tak já jsem byla na první dávce Synflorixu ve 3 měsících a dr. mu zároveň i hexavakcínu. Žádný problém nebyl - žádná teplota, nic. Velmi dobře to syn snášel. Na druhou jdeme ve 4. měsíci a zase zároveň hexa i synflorix

wacinka
Závislačka 3119 příspěvků 29.01.13 09:43

Mám dotaz jak je to s placením u synflorixu? malej měl jít na 3 dávku, ale kvůli nemocem se to doložilo ještě nemáme naočkováno. Pokud to dobře půjde tak půjdeme koncem února a to bude mít malý 8,5 měsíce. BUdu něco platit nebo to hradí pojišťovna???

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 29.01.13 10:10

@wacinka Za Synflorix se nic neplatí ;)

wacinka
Závislačka 3119 příspěvků 29.01.13 10:13

@Katuskka jé to je to co jsem nevěděla všude právě vzp píše, že pokud se nestihne do 7 měsíce prevenar nebo co tak se platí. Tak jsem si nebyla jistá, zda to neplatí i pro všechny vakcíny na pneumokoka :hug: potěšila jsi mě.

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 29.01.13 10:15

@Stune Ahoj taky mame synflorix..Akorad malej uz ma 22 mesicu skoro!! ;) ;)
Dostal vzdy dve davky, do jedno nohy synflorix a do druhe nohy hexu mam dojem..A v pohode prubeh!!
Nikdy nemel horecky jen byl unavenejsi! @wacinka Synflorix je zdarma.

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 29.01.13 10:17
@fischik píše:
Ahoj,tak my jdeme dnes na ockovano Synflorixem…docela se toho bojim.Malemu budou dva roky,jdeme na prvni davku…pak se musi jeste na jednu nebo se dava ve dvou letech jen jedna,Diky za odpoved

To nevim zda ve dvou letech dostane jeste dalsi davku..
Nas malej ma synforix od narozeni, presne nevim kolik mel mesicu.

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 29.01.13 10:26

@wacinka Prevenar se doplácí, ale Synflorix je zdarma :)

wacinka
Závislačka 3119 příspěvků 29.01.13 10:40

Holky díky, fakt jste mě potěšily. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >